HOROSKOPAS rugsėjo 8-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Drauge su kitais šiandien galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus, pasidalinti idėjomis. Plėsis bendraminčių ratas, gali atsinaujinti pažintis su jums svarbiu asmeniu.

JAUTIS

Šiandien kai ką produktyvaus nuveiksite darbe arba gausite naujas pareigas. Jums padės ir išaugusi energija, ir kolegiškas solidarumas. Būsite stebėtinai disciplinuoti ir tvarkingi. Galbūt įsigysite naują drabužį, darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą.

DVYNIAI

Gana pozityvi, produktyvi ir netgi smagi diena. Jeigu norite pripažinimo, komplimentų, nevenkite dėmesio. Demonstruokite savo talentus, privalumus. Jeigu esate įsimylėję, galite sulaukti norimo atsako.

VĖŽYS

Šiandien ramybės neduos kai kurie opūs klausimai. Regis, suksite galvą, kaip užlopyti asmeninio biudžeto skyles ar labiau praturtėti, pagerinti gyvenimo sąlygas. Galbūt rasite papildomą gerovės šaltinį.

LIŪTAS

Nedelsdami spręskite aktualius reikalus. Neblogas metas sudaryti sutartis, derėtis, tartis, reklamuotis, megzti pažintis. Būsite nusiteikę bendrauti, smalsauti.

MERGELĖ

Regis, jums šiandien seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Didelė tikimybė, kad įsigysite suplanuotus pirkinius, susitarsite dėl kredito, užstato ar pan.

SVARSTYKLĖS

Nors nelengvai valdysite emocijas, tačiau gana racionaliai spręsite praktinius reikalus bei aiškiai žinosite, ko norite ir siekiate. Regis, labai tinkamai auklėsite vaikus, teisingai nustatysite ribas.

SKORPIONAS

Tikriausiai domėsitės medicinos aktualijomis, menu, okultiniais dalykais. Aktyvus ir paviršutiniškas bendravimas ypač vargins. Galbūt gili įžvalga ir intuicija jums padiktuos rimtos problemos sprendimą.

ŠAULYS

Šiandien pajusite didesnį kolektyvo palaikymą, bendrą nuotaikingą pagyvėjimą. Kalbėkitės, jeigu norite įgyti sąjungininkų ar sumažinti kažkieno priešiškumą. Viskas vyks civilizuotai ir bus perspektyvu.

OŽIARAGIS

Nuo šiandien jau nusiteikite rimtiems darbams. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę. Kreipkitės, jeigu jums reikalingi specialūs leidimai, patentai ar kitokie oficialūs dokumentai.

VANDENIS

Šiandien galite pradėti galvoti apie svarbias permainas. Jeigu gausite pasiūlymą leistis į stažuotę, konferenciją ar pan., ilgai nedvejokite. Vizituokite įtakingus asmenis, imkitės didesnės atsakomybės, tvarkykite įvairius dokumentus.

ŽUVYS

Nerimo gali kelti skolų, kitų finansinių įsipareigojimų klausimai. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jus slegiančius klausimus. Palanku konsultuotis su specialistais.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *