HOROSKOPAS rugsėjo 7-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien prasideda jaunatis. Labai svarbu pradėti dieną „ta koja”, nes nuo to, kaip startuosite, priklausys, kokia eiga bus visą mėnesį. Nevenkite imtis iniciatyvos, jeigu norite kažką pradėti, taisyti, tobulinti.

JAUTIS

Šiandien bus įmanoma įnešti romantikos, gaivių vėjų į asmeninį gyvenimą. Regis, būsite draugiški, linkę šmaikštauti, dovanoti šilumą, dėmesį. Ypač gerai šalia jūsų jausis vaikai, mokiniai.

DVYNIAI

Dėl tam tikrų priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas pradės labai rūpėti aplinkiniams. Ir tai gali būti nemalonu. Pasistenkite nesugerti aplinkinių blogos nuotaikos, nepasitenkinimo, apkalbų.

VĖŽYS

Šiandien pravartu nevengti kontaktų, nes galite gauti informacijos, kuri jums pravers. Jeigu pasitikėsite savimi, būsite santūrūs ir korektiški, pasieksite ilgalaikių, naudingų susitarimų.

LIŪTAS

Jums rūpės turtiniai, piniginiai, įvairūs praktiniai klausimai. Galbūt esate numatę kažką įsigyti ar parduoti. Palanku tvarkyti namus, perstatyti baldus, daryti kosmetinį remontą, derėtis su statybininkais, architektais ar kitų paslaugų teikėjais.

MERGELĖ

Pagaliau pasijusite tvirtesni ar įtakingesni. Gali kilti didelis noras ką nors prasminga nuveikti, turiningai bendrauti. Atrodys, kad galimybių ribos plečiasi. Visgi bendraujant gali iškilti šiokių tokių kliūčių ar apgaulingų vilčių.

SVARSTYKLĖS

Būsite lengvai pažeidžiami. Keisti nesusipratimai, apkalbos, intrigos gali įnešti sumaišties į visas sritis. Būtų geriau, kad palauktumėte, kol išsisklaidys migla ir išryškės, kaip yra iš tikrųjų.

SKORPIONAS

Šiandien malonu bus pabendrauti su kolektyvu, draugais, ir viskas klostysis neblogai, jeigu sugebėsite neįsižeisti dėl jų atvirumo, pastabų bei patarimų.

ŠAULYS

Šiandien įmanomas įtakingų veikėjų palaikymas, vadovybės įvertinimas. Kita vertus, nesiskaitymas su aplinkiniais, nepagarba jiems gali atnešti nemalonumų.

OŽIARAGIS

Šiandien galite tikėtis jums naudingų asmenų palankumo, dėmesio. Pasitarkite su jums aktualų reikalą gerai išmanančiais žmonėmis. Leiskite sau kurti, džiaugtis, mylėti ir būti mylimi.

VANDENIS

Naudokitės palankiomis situacijomis, jeigu norite užsidirbti, gauti lengvatų ar paramos, susigrąžinti skolas ar pan. Turėtumėte pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, nuostolių. Atidžiai tvarkykite dokumentus, buhalterines apskaitas.

ŽUVYS

Norėdami veltis į konkurencinę kovą arba dėl ko nors bylinėtis, sukaupkite vertingos informacijos, apgalvokite perspektyvas, nes jūsų priešininkai išties yra stiprūs. Be to, turite būti tikri, kad esate teisūs, moralūs, be tamsių praeities šešėlių.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *