HOROSKOPAS rugsėjo 6-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Norėsis nuveikti daug, tačiau nebūtinai viskas pavyks. Prioritetą teikite tiems darbams, kuriuos būtina užbaigti. Derėtų labiau rūpintis sveikata, subalansuoti mitybą. Būkite atidesni antrosios pusės poreikiams ir problemoms.

JAUTIS

Šiandien jus ypač domins vaikų ir mylimų asmenų interesai, jų ar jūsų mokslai, studijos, sportiniai užsiėmimai. Atsiras daug ryžto ir energijos, jei norite laimėti prizą, stažuotę, kelionę ar pan.

DVYNIAI

Emociškai nerami diena. Jeigu ko nors norite iš kitų žmonių, šiandieną patartina to nusipelnyti, o ne reikalauti. Akivaizdu, kad paramą ir dėmesį pritrauksite ne priekaištais, o kuo nors malonesniu.

VĖŽYS

Ši diena leis neblogai pažinti, kas jus supa, kurie iš jūsų aplinkos žmonių jus palaiko, pozityviai vertina, nori bendradarbiauti ir pan. Tuo pačiu išryškės ir nepritariantieji, vengiantieji kontaktų su jumis.

LIŪTAS

Jūsų širdyje bus daug vietos meilei, kūrybiniam įkvėpimui. Visgi nederėtų tikėtis, kad užsispyrusį žmogų jums pavyks kaip nors paveikti, pakeisti jo planus ar požiūrį.

MERGELĖ

Galimi nusivylimai dėl kai kurių prisirišimų arba negautos planuotos naudos. Apsiginkluokite kantrybe ir ramiai spręskite iškilusias problemas. Jūsų aktyvumu ir dėmesiu džiaugsis vaikai. Sėkmė turėtų lydėti sportinėje ar turizmo veikloje.

SVARSTYKLĖS

Būsite linkę dėl bet kokios kliūties nuleisti rankas, dramatizuoti. Rūpinkitės savo sveikata, mityba, grožiu, meskite iš galvos nemalonias mintis. Vakaro pasimatymas gali atnešti aiškumą, kurio iki šiol jums trūko. Galite pasijusti mylimi.

SKORPIONAS

Regis, nerimausite dėl nelengvų išbandymų. Gali pasirodyti, kad daug gerų norų pavirto tuščiomis kalbomis bei pažadais. Visgi būsite linkę atkakliai ginti savo nuomonę ir tikslus.

ŠAULYS

Jeigu domitės politika, verslo žiniomis, naujienos nepaliaus kelti susirūpinimo. Visgi nestokosite ryžto ir sumanumo spręsti rimtas problemas. Vakaro susitikimas gali būti naudingas ir malonus dėl draugiškų patarimų, komplimentų.

OŽIARAGIS

Jūsų veiklumas, profesionalumas, kompetencija dabar bus ypač svarbi. Visgi neišvengiamas faktorius „myliu – nemyliu“ ir jis veiks santykius tiek darbe, tiek už jo ribų.

VANDENIS

Šiandien gali tekti tvarkyti finansinius, draudimo, paveldėjimo, turto dalybų ar panašius reikalus. Nebeatidėkite to, ką pravartu užbaigti. Regis, džiugins meilė, jeigu vienas kitam tikrai tinkate į porą.

ŽUVYS

Meno žmones gali aplankyti ypatingas įkvėpimas. Svarbiausia, kad tą įkvėpimą pavyktų praktiškai įkūnyti, realizuoti. Būkite partneriški, sąžiningai dalinkitės atsakomybe, pareigomis ir nauda. Nežaiskite kitų žmonių jausmais, lūkesčiais.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *