HOROSKOPAS rugsėjo 17-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Tikriausiai šiandien paaiškės, kad tai, ką planavote, apie ką svajojote, pastangų pareikalaus daugiau nei tikėjotės. Arba kad atlygis nevertas jau įdėtų jūsų pastangų. Gali būti ir taip, kad nusivilsite internetu užsisakytu daiktu.

JAUTIS

Regis, neišvengsite nervingos įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose. Verčiau neeikvokite tuščiai savo energijos, bendraudami su tais, kurie jūsų nesupranta ir nenori suprasti.

DVYNIAI

Šiandien aktualūs bus reikalai, susiję su karjera, mokslu, kelionėmis. Labai svarbu objektyviai suvokti tiesą, atvirai pažvelgti į save ir kitus. Nedramatinkite smulkių nesklandumų.

VĖŽYS

Nelengvų kontaktų diena. Kažkas iš draugų atsiduria pavydžių konkurentų ar oponentų pusėje. Kita vertus, tokius draugus ar partnerius keičia nauji. Stenkitės atiduoti skolas ir jas atsiimti. Be gailesčio išmeskite nebereikalingus daiktus, jei jų nebenaudojate.

LIŪTAS

Nors būsite dalykiški, pareigingi, sklandžiai dirbti trukdys priešiškai nusiteikę asmenys. Būkite atsargesni, nesivelkite į pavojingas avantiūras, paisykite atsargumo, pernelyg nesižavėkite savimi.

MERGELĖ

Galima nelaukta naujiena, užsakymas ar kvietimas į renginį, konferenciją. Kita vertus, išgirsite nerimauti verčiančių gandų. Atsargiai elkitės kelyje, venkite skubos.

SVARSTYKLĖS

Finansinių problemų prisidarysite vis naujų, jeigu ieškosite daugiau nei nusipelnėte. Darbų ir pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų, juos tinkamai auklėkite.

SKORPIONAS

Šiandien jūsų nuotaikų kaita stebins aplinkinius. Kuo mažiau bendrausite emociniu ir jausminiu lygmeniu, tuo ramiau bus ir jums, ir kitiems.

ŠAULYS

Bendraudami kreipkite dėmesį į kiekvieną smulkmeną ir žodį. Gali būti priminti kažkokie jūsų pažadai arba būsite viliojami malonumais, kurie nemažai kainuoja.

OŽIARAGIS

Šią dieną geriausia praleisti ramiai. Mokslinės ir filosofinės teorijos jums bus įdomiau nei erzinanti rutina. Galite išgirsti žinią, rasti informaciją, kuri pasitarnautų artimam žmogui.

VANDENIS

Netikėtai gali atsirasti naujas užsiėmimas ar susidomėjimo objektas. Tačiau šeiminė situacija kels įtampą. Būtų gerai, kad kol kas nedarytumėte radikalių pakeitimų, nes impulsyvus elgesys ar sprendimas gali sukelti nelauktas pasekmes.

ŽUVYS

Galimos depresinės nuotaikos, sumažės noras tikslingai veikti, planuoti. Tai tik trumpalaikis silpnumas. Jis praeis, kai tik pradėsite labiau pasitikėti savimi ir savo galimybėmis.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *