HOROSKOPAS rugsėjo 14-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien kils keistų idėjų, keisis nuotaikos ir nuomonės. Tai, kas atrodė priimtina ir teisinga, staiga gali prarasti savo esmę. Nesivelkite į jokias aferas. Labai svarbu nepažeisti profesinės ir pilietinės etikos, įstatymų.

JAUTIS

Šiandieniniai kontaktai, pasiūlymai gali jus supainioti, suteikti nerealių iliuzijų. Verčiau nesusigundykite abejotina papildoma veikla ar uždarbio šaltiniu, kurio procesas neaiškus, negarbingas.

DVYNIAI

Šiandien ne tik kitais, bet ir savimi nelabai verta tikėti. Sumanymus ir jausmus reikėtų labiau subrandinti. Saugokitės vagių, aferistų, nežiopsokite prie vairo.

VĖŽYS

Labai lengva susipainioti ideologinėse nuostatose, įvairiose teorijose. Svarbu nepulti sekti apgaulingais, veidmainiškais „guru“, atsirinkti informaciją ir neplatinti melagienų.

LIŪTAS

Galite sėkmingai panaudoti savo kūrybinius gabumus, gerą iškalbą. Kils pagunda įsitraukti į spontanišką nuotykį, finansinę avantiūrą. Saugokitės sukčių. Labiau prižiūrėkite vaikus.

MERGELĖ

Ši diena žada keistus kontaktus ar įvykius, kurie palies jūsų draugus, artimuosius. Neskubėkite pasirašyti sutarčių, prisiimti įsipareigojimus, žadėti. Savo neįprastu elgesiu jūs galite pakirsti kažkieno pasitikėjimą.

SVARSTYKLĖS

Šiandien bus nelengva atskirti tikrą informaciją nuo dezinformacijos, patikimus žmones nuo aferistų. Gali būti, kad iš keblios situacijos reikės gelbėti kolegą ar šeimos narį.

SKORPIONAS

Šiandien labai svarbu tinkamai elgtis su pinigais, dokumentais, viešaisiais pirkimais, sąmatomis, nes padarytos klaidos kirstų per kolektyvo pasitikėjimą jumis. Nesivelkite į aferas, viską tikrinkite. Saugokitės vagių, sukčių.

ŠAULYS

Įtakingi draugai, apsukrūs užsieniečiai gali padėti realizuoti troškimus. Tačiau dar labiau tikėtini tušti pažadai, apgaulingi kurstymai. Atsargiai elkitės su technika, saugokitės vagysčių.

OŽIARAGIS

Jus domins kitiems nesuprantami dalykai, įvairios teorijos, tarp jų ir labai abejotinos vertės. Būste nusiteikę tvarkyti konfidencialius reikalus. Pasistenkite būti įžvalgesni, objektyvesni.

VANDENIS

Tikėtini pokyčiai santykiuose su draugais, giminaičiais. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus, švelninti nuomonių skirtumus. Pasistenkite atsižvelgti į pašnekovų jausmus ir poreikius.

ŽUVYS

Regis, negalėjimas paveikti situacijos jus veiks dvejopai. Tai gali pažadinti aklą pyktį arba paskatinti jus atsipalaiduoti ir tiesiog pasikliauti likimu. Saugokitės vagių, aferistų. Venkite svaigalų ir kvaišalų.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *