HOROSKOPAS rugsėjo 13-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Įtempta diena siekiantiems mokslo ar karjeros aukštumų, politikams. Kažkuo padėti arba pakenkti gali nepažįstamas žmogus. Elgiantis santūriai, išmintingai, jums turbūt pavyks susitarti, išsiaiškinti problemų esmę. Venkite svaigalų, neaiškių vaistų.

JAUTIS

Apdairiai siekite savo tikslų tiek finansinėje, tiek meilės srityje, antraip galite pakliūti į nemalonią situaciją. Venkite skolintis ir skolinti pinigus, ypač be jokio užstato. Vakare pakontroliuokite savo vaikus – jų išdaigos gali baigtis nemalonumais.

DVYNIAI

Šiandien galite patirti emocinę įtampą, nes asmuo, nuo kurio tam tikra prasme priklausote, ims kelti abejotinus reikalavimus, keistas pretenzijas. Neįklimpkite į melą, intrigas.

VĖŽYS

Darbovietėje ar mokymosi įstaigoje galite gauti pastabą, kad kažką reikės papildomai padaryti ar pakoreguoti. Tačiau mokslas ir darbas ne bėda. Bus nemaloniau, jei sušlubuos sveikata ar reputacija. Venkite kurstyti ideologinius nesutarimus

LIŪTAS

Tam tikra prasme galite pasijusti nuvilti. Romantiškos arba finansinės viltys gali pasirodyti kiek per didelės, kad būtų realios. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai saugiai leistų laisvalaikį, pasidomėkite jų poreikiais, pratinkite prie pareigų.

MERGELĖ

Šiandien daug norėsite, bet vargu ar išvengsite kliūčių. Jeigu lįsite ten, kur jums nedera, gausite klastingą atkirtį iš pasalų. Stenkitės valdyti emocijas. Daugiau laiko leiskite drauge su šeima, tik venkite aitrinti senas nuoskaudas.

SVARSTYKLĖS

Jei jūsų veikla susijusi su informacija, transportu, darbo turėsite daugiau nei įmanoma atlikti nepriekaištingai. Netiksli arba tyčia iškreipta informacija gali sukelti rūpesčių. Neužsnūskite prie vairo.

SKORPIONAS

Regis, įtemptai darbuositės siekdami papildyti savo piniginę. Galite sudaryti ilgalaikę sutartį. Tačiau įmanomi ir nuostolingi nesusipratimai. Būkite apdairūs. Venkite rizikos, avantiūrų.

ŠAULYS

Šiandien teks iš peties darbuotis, nes viršininkai norės išspausti daugiau nei įmanoma. Turbūt nerimausite ir dėl artimo žmogaus būklės bei problemų. Pasisaugokite sukčių.

OŽIARAGIS

Šiandien nestigs įtampos, net jei niekur nesikišite ir leisite likimui vairuoti už jus. Tačiau bus dar blogiau, jeigu mėginsite kažką nulemti, neturėdami supratimo, kas iš tikrųjų reikalinga ir teisinga. Neskleiskite dezinformacijos.

VANDENIS

Ši diena gali atskleisti kai kurias jūsų profesines, visuomenines ar politines perspektyvas, vaidmenį kolektyve, korupcinius ryšius ar pan. Pasisaugokite nuostolio.

ŽUVYS

Tai diena, kai jus lengviau gali apnikti depresija, kibti infekcijos, todėl ramus dalykiškumas pasitarnautų kaip apsauginis skydas. Reikėtų pasisaugoti abejotinų veiklų, susijusių su narkotizuojančiomis medžiagomis, sektantiškais susibūrimais.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *