HOROSKOPAS liepos 27-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien nesinorės nieko veikti, stokosite energijos, todėl geriausiai seksis atostogauti. Jeigu būsite kelionėje, galite susidurti su netikėtais keblumais. Be to, už nosies jus gali vedžioti artimi žmonės. Atsargiai elkitės vandens telkiniuose.

JAUTIS

Šiandien bus lengva susirasti bendraminčių, naujų draugų, tačiau diskutuojant išryškės trūkumai, skirtumai, gal net negarbingi ketinimai. Atgaivą teiks gamtos grožis.

DVYNIAI

Šiandien kur kas daugiau laimėsite, jeigu sugebėsite gerbti kitus ir tinkamu elgesiu, tolerantiškumu pelnyti jų palankumą. Neatsargios maudynės ir nesaikingos išgertuvės gali baigtis labai liūdnai.

VĖŽYS

Gana palanki diena reikalams, susijusiems su teisėtvarka, tarptautiniais ryšiais, studijomis, tolimesnėmis išvykomis. Galite susižavėti paslaptingu asmeniu arba neįprastomis idėjomis. O galbūt patys padarysite įspūdį savo keistumais.

LIŪTAS

Turėsite finansinių rūpesčių. Jeigu esate įsivėlę į avantiūrą, įklimpę į skolas, turėsite pasmailinti liežuvį, kad išsisuktumėte nuo atsakomybės ar nemažų išlaidų. Atsargiai su neaiškiu maistu, svaigalais ir maudynėmis.

MERGELĖ

Šiandien teks labiau derintis prie kitų, ieškoti kompromisų. Jeigu to nedarysite, kils nemalonūs debatai arba nekalbadienis. Venkite svaigalų, nepraraskite savisaugos instinkto vandenyje.

SVARSTYKLĖS

Jeigu norite labiau susibičiuliauti su kolegomis, pelnyti jų simpatijas, venkite demonstruoti savo pranašumą. Pravartu pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą.

SKORPIONAS

Gali išryškėti jūsų slapti talentai ar pomėgiai. Jūsų empatija, meile, silpnybėmis gali naudotis mylimas žmogus, vaikai. Arba kaip tik jūs sulauksite iš jų ypatingo atsidavimo ir tuo net negalėsite lengvai patikėti.

ŠAULYS

Veikiausiai iškils šiokių tokių piniginių, šeiminių ar emocinių sunkumų. Nelengva bus suderinti savo planus su artimųjų. Niekas nenorės klausytis ir suprasti, o tik mėgins manipuliuoti kitais.

OŽIARAGIS

Situacija vers vikriai suktis ir daug bendrauti. Tačiau nuo kai kurių žmonių stengsitės atsiriboti. Galbūt dėl to, kad pateikta informacija griaus jūsų iliuzijas, vers kažkuo abejoti.

VANDENIS

Mintys suksis apie nuosavą verslą ar ūkį. Turbūt norėsis pasiremontuoti namus arba pasimėgauti tuo komfortu, kuris jau yra sukurtas. Saugokitės sukčių.

ŽUVYS

Būsite emocionalūs ir neracionalūs. Galbūt nerimausite dėl finansinių ataskaitų, komercinių sutarčių. Būkite atidūs prie vairo, o visuomeniniame transporte, viešuose renginiuose saugokitės kišenvagių. Neužkibkite ant sukčių kabliuko ir nesukčiaukite.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *