HOROSKOPAS liepos 25-ajai, sekmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jeigu su giminaičiais, šeimos nariais, kaimynais bendrausite draugiškai, nesivelsite į rietenas, tuomet ši diena bus malonesnė. Visgi gresia avarinės situacijos, problemos su pervežimais ir pan.

JAUTIS

Jums iš galvos neišeis įsipareigojimai, darbai. Rūpesčių kels keblumai kelionėje, arba užsieniečiai ar įstatymų pažeidėjai, ypač jei su jais asmeniškai turite reikalų.

DVYNIAI

Būsite komunikabilūs, imlūs informacijai. Galite atsidurti visuomenės akiratyje. Tai nebūtinai suteiks pozityvaus populiarumo. Galimi stiprybės ir kantrybės išbandymai. Būkite atidūs kelyje.

VĖŽYS

Šiandien derėtų nepasikliauti pirmu įspūdžiu, ypač renkantis prekes, skolinant ar skolinantis pinigus, užmezgant pažintis. Dėl brangių pirkinių, investicijų tarkitės su artimaisiais. Neprovokuokite kitų žmonių pavydo.

LIŪTAS

Šiandien nusimato susitikimai su įvairiais žmonėmis, naujos pažintys. Be galo trokšite dėmesio, malonumų. Gali tykoti rizikingos situacijos ir neprognozuojamų asmenų draugija. Labai svarbu saugoti savo ir kitų sveikatą.

MERGELĖ

Šiandien galite nemažai nuveikti dėl savo ūkio, sveikatos, grožio, augintinių gerovės. Jeigu keliaujate, galite susidurti su problemomis. Saugokite sveikatą, venkite kontaktų su aferistais.

SVARSTYKLĖS

Jeigu neturite problemų šeimoje ir galite atsipalaiduoti, tuomet ieškosite, kuo čia pradžiuginus save ir mylimus žmones. Tikriausiai rasite pramogų, tik jos patiks ne visiems šeimos nariams.

SKORPIONAS

Šiandien labiausiai nesinorės būti toli nuo namų ar rūpintis svetimšaliais. Gali kilti ūpas ką nors įsigyti savo namams, šeimos nariams. Visgi labai išrankiai vertinsite prekių ir paslaugų pasiūlą bei artimųjų pageidavimus.

ŠAULYS

Norų, planų bus daug, bet ne viską seksis aprėpti. Pasimetę tarp pasirinkimo variantų, galite visgi išvykti ten, kur dažniausiai leidžiate savaitgalius. Saugokitės nuostolio.

OŽIARAGIS

Mintys suksis apie pinigus, žemės ir kitokią nuosavybę. Galite papildomai užsidirbti, bet didesnė tikimybė, kad kaip tik išleisite nemažai pinigų dėl savų ar svetimų užgaidų.

VANDENIS

Šiandien būsite susirūpinę ne tik asmeninėmis, bet ir globalinėmis problemomis. Iš tiesų, nepakenks pamąstyti, kieno jūs pusėje ir kas jums atrodo balta, o kas – juoda.

ŽUVYS

Ši diena palankesnė meninei kūrybai, meditavimui, apmąstymams, drybsojimui pliaže nei kokiai nors praktinei veiklai ar bendravimui. Būtų gerai, jei galėtumėte visiškai atitrūkti nuo problemų, atsipalaiduoti, pastiprinti sveikatą, nervus. Nevartokite svaigalų.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *