HOROSKOPAS liepos 17-ai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien galite išgirsti nemalonių priekaištų iš žmonių, kurie jums labai rūpi. Įveikite priešiškumą ir pasidalinkite savo mintimis – tik taip suprasite vieni kitus. Vakare galima tikėtis meilės reikalų suaktyvėjimo.

JAUTIS

Tikriausiai nekaip jausitės, ypač jei persivalgysite jūsų organizmui nelabai tinkamo maisto. Dar blogiau veiks alkoholis. Galimi sunkumai įvairiuose kontaktuose.

DVYNIAI

Ši diena privers labiau pasirūpinti savimi, šeima, namais, vaikais. Tačiau galimos ir netikėtos staigmenos, pakvietimai į pasimatymus ar renginius. Labai praverstų humoro jausmas, artistiniai sugebėjimai.

VĖŽYS

Regis, apie save jums primins ne tik tie žmonės, kuriuos norite pamatyti, bet ir tie, kurių sutikti nepageidautumėte. Aršių oponentų niekuo neįtikinėkite. Neverta.

LIŪTAS

Šiandien lengvai galite susipykti su broliu, seserimi ar kitu giminaičiu. Galbūt jūs per daug tikitės iš kitų ir per mažai patys duodate aplinkiniams. Nederėtų akcentuoti vien savo nuomonės bei poreikių.

MERGELĖ

Tikriausiai visaip stengsitės pabrėžti savo indėlį į šeimos lizdelį. Parūps gana praktiški apdailos, grožio, meniškumo klausimai. Pasistenkite per daug pinigų neiššvaistyti niekniekiams. Nepatariama skolinti vertingų daiktų.

SVARSTYKLĖS

Derėtų paisyti organizmo poreikių – gerai maitintis, ilsėtis. Venkite konfliktų, atsargiai vairuokite. Trokšite idealių meilės santykių, bet šiandien tai neįmanoma.

SKORPIONAS

Šiandien būkite itin dėmesingi savo sveikatai bei nervams. Rekomenduojamas poilsis gamtoje, meditacijos. Į vakarą padidės romantiškas jausmingumas. Galima meilės intriga.

ŠAULYS

Diena žada daugybę kontaktų, tarp kurių pasitaikys ir nelabai malonių. Neverta kreipti dėmesio. Vakare turbūt pajusite išskirtinį asmeninės erdvės poreikį.

OŽIARAGIS

Galite pajusti kai kurių pažįstamų ir nepažįstamų asmenų nepasitenkinimą. Nepainiokite jausmų, emocijų ir įsipareigojimų. Viskas susiklostys ne taip jau blogai, jei būsite korektiški su savo pašnekovais.

VANDENIS

Šiandien jus daug kas domins ir gana atlaidžiai žvelgsite į žmogiškas silpnybes. Turbūt norėsis apsilankyti turiningame renginyje, leistis į pažintinę kelionę ar pan.

ŽUVYS

Galima įtampa dėl neapgalvotų išlaidų, negrąžintų skolų, finansinių avantiūrų. Nederėtų skolinti, rizikuoti turtu. Galbūt gilinsitės į žmogaus psichologijos gelmes, stengsitės suprasti dominantį asmenį ir jį paveikti.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *