HOROSKOPAS liepos 13-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Darbe turėtų sektis gana gerai. Galite sudaryti naudingą komercinę ar tiekimo sutartį. Galimas pasiūlymas dėl geresnio darbo, derybos dėl atlygio ar pan. Daugės ir romantiško polėkio, vasaros pramogų bei atsipalaidavimo.

JAUTIS

Sudėtingiems darbams diena nepalanki, tačiau romantikai – kaip tik. Toli siekiančių vilčių gali sukelti netikėtas dėmesys ar pasiūlymas. Tarsi be rimtų pastangų, juokaujant, šmaikštaujant galima išspręsti rimtą asmeninę problemą.

DVYNIAI

Norėsite ramybės, ypač popiet. Būsite nepatenkinti, jei kiti žmonės įkyriai lįs į akis, reikalaus daug dėmesio. Apsukrumo ir komunikavimo reikalaujančius reikalus tvarkykite iš ryto. Galima nauda iš nuomos, reklamos. Galima romantiška intriga.

VĖŽYS

Šiandien puikiai susivoksite situacijose, nebus kliūčių susitarti dėl aktualių dalykų, prekių ar paslaugų. Galbūt gausite mielą žinutę iš neabejingo jums asmens. Arba gerų patarimų sulauksite iš verslaus pažįstamo.

LIŪTAS

Šiandien galite pasistūmėti pirmyn verslo srityje ar kurdami asmeninį komfortą. Turbūt kils naudingų idėjų. Įmanomi ir romantiniai susižavėjimai, aistros.

MERGELĖ

Tai apmąstymų ir sprendimų diena. Nesunku suprasti, kas yra gėris, o kas blogis. laukiate, kad kažkas išsispręstų savaime, tai bent jau neblokuokite kelio sėkmei. Malonus elgesys bei pozityvus nusiteikimas lems gerų dalykų.

SVARSTYKLĖS

Šiandien ne viskas klostysis taip, kaip planavote, jei pernelyg rodysite iniciatyvą. Klausykite vidinio balso ir tuomet taps galimas žavus meilės nuotykis arba kūrybinė sėkmė.

SKORPIONAS

Jums bus negaila keistis naudingais patarimais. Norėsis dalintis meile ir šiluma. Tik kaip gi ji priartės, jei būsite įsitempę ir nedraugiški. Jeigu labiau atsipalaiduosite, šiandien galite užmegzti romantišką ryšį su dominančiu asmeniu.

ŠAULYS

Galite sulaukti naujovių darbe, o galbūt siūlymo keisti darbo vietą, metodus. Jeigu atostogaujate, prasimanysite nekasdieniškų pramogų, išvykų. Gali būti, kad pasijusite atakuojami neabejingai nusiteikusių asmenų, gerbėjų.

OŽIARAGIS

Šiandien palanku tvarkyti finansinius reikalus, įvairius dokumentus. Siūlymus, susijusius su galimomis permainomis, rimtai apsvarstykite. Galite gauti aktualią žinią iš užsienio.

VANDENIS

Šiandien būsite linkę pripažinti ir taisyti savo klaidas, keisti save ir savo aplinką. Galbūt pajusite, kad jus mėgina į savo gelmę įsukti aistrų sūkurys, meilės pagundos.

ŽUVYS

Norėsis aktyviau veikti profesijos srityje, versle, siekti kažko naujo, ieškoti pelningesnio užsiėmimo, investicijų galimybių. Tikėtina, jog išsiaiškinsite susikomplikavusius santykius. Sulauksite malonaus dėmesio iš neabejingo asmens.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *