HOROSKOPAS lapkričio 30-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Svarbu rasti kompromisą, tarpusavio supratimą, bendraujant su oponentais, konkurentais. Diskutuodami remkitės patikrinta informacija, o ne simpatijomis ir antipatijomis.

JAUTIS

Turėsite ką veikti, jeigu ieškote darbo, siekiate pripažinimo arba kažkur vykstate su tikslu pataisyti sveikatą. Įmanoma, kad susižavėsite, įsimylėsite arba jus viliote vilios romantiški santykiai, potyriai.

DVYNIAI

Palanku stiprinti draugystės ryšius, realizuoti kūrybinius gebėjimus, išbandyti save scenoje. Jausite, kad auga jūsų populiarumas. Tik neapsigaukite – oponentai nesnaudžia.

VĖŽYS

Šiandien bendravimą šiek tiek ribokite, kad pailsėtumėte nuo šurmulio bei svetimų problemų. Pravartu pagal savo skonį bei galimybes susitvarkyti namus, paeksperimentuoti virtuvėje.

LIŪTAS

Šiandieniai pokalbiai gali suteikti naudos. Jūsų dėmesio pageidaus ir artimi žmonės, ir draugai. Diena gana palanki reikalams, susijusiems su prekyba, komercija, reklama, mokslu, įvairia komunikacija.

MERGELĖ

Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su verslu, nekilnojamuoju turtu, kūrybiniu projektu. Tam tikra prasme nebe taip neramiai žvelgsite į ateitį. Jus gali vilioti romantiškai nusiteikęs gerbėjas.

SVARSTYKLĖS

Asmeniniams poreikiams, pomėgiams skirsite nemažai dėmesio. Tačiau ir darbai neturėtų nukentėti. Kitų dėmesys, pripažinimas, ūgtelėjusi energija skatins jūsų aktyvumą.

SKORPIONAS

Šiandien neblogai seksis su labdara, medicina, menu, mistika susiję reikalai. Kitokiai veiklai stigs energijos ir racionalumo. Jeigu įmanoma, leiskite sau atsipalaiduoti, pafantazuoti.

ŠAULYS

Intriguojamo pasiūlymo, komplimentų galite tikėtis iš draugiško asmens. Gali būti, kad tarpininkaujant draugams kažkokie jums svarbūs santykiai vėl atsinaujins, įsitrauksite į kolektyvinę veiklą ar pan.

OŽIARAGIS

Profesiniai, finansiniai pokyčiai gali nulemti tolesnę jūsų veiklą. Pasistenkite ne tik naudotis geromis progomis bei įtakingų asmenų palankumu, o ir patys būti naudingi. Nevenkite prisiimti atsakomybės, jeigu siekiate karjeros, statuso.

VANDENIS

Palanku kelti kvalifikaciją, megzti ryšius su užsieniečiais, kompetentingais specialistais, užsiimančiais jus dominančia veikla. Noras padaryti įspūdį tikriausiai bus išpildytas.

ŽUVYS

Yra vilties, kad palankiai spręsis reikalas, susijęs su pinigais, turtu. Ramybę gali drumsti šeimos problemos, meilės abejonės, tačiau yra vilties, kad jas pavyks išsklaidyti.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.