HOROSKOPAS lapkričio 27-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Ne savaitgalio pramogos jums rūpės, o įvairūs darbeliai. Net jeigu neplanavote, atsiras neatidėliotinų pareigų. Gali tekti susirūpinti ir savo, šeimos nario ar augintinio sveikata.

JAUTIS

Tinkamas metas susitikti su gerbėjais, bičiuliais. Galbūt ne savo iniciatyva sudalyvausite maloniame pasižmonėjime. Dėl to tikrai nesigailėsite. Daugiau geranoriško dėmesio skirkite vaikams.

DVYNIAI

Šiandien prioritetą skirsite šeimai. Nepagailėsite jėgų, laiko ir buitinei ruošai. Gali būti, kad daug dėmesio pareikalaus jaunesni šeimos nariai, ypač jei jie negaluoja.

VĖŽYS

Šiandien aktyviai bendrausite su kolegomis, kaimynais, giminaičiais. Regis, jūsų įžvalgos kitiems padės padaryti pasirinkimus, susidaryti nuomonę aktualiu klausimu.

LIŪTAS

Diena bus ramesnė, jeigu daugiau laiko praleisite su artimais žmonėmis, drauge suruošite sau ramią savaitgalio pramogą. Pravartu pagalvoti apie pakeitimus asmeniniame ūkyje.

MERGELĖ

Šiandien jums nelabai seksis tvarkytis su emocijomis, daug kas erzins. Negatyvą liesite rašydami komentarus. Tai tikrai negerai, bet galbūt šiek tiek geriau nei koneveikti šalia esančius.

SVARSTYKLĖS

Neprisiplanuokite aktyvaus laisvalaikio ar daug veiklų. Šiandien svarbu atgauti jėgas, atsipalaiduoti, pasirūpinti sveikata. Vertėtų atsiriboti nuo šurmulio.

SKORPIONAS

Jus domins viskas, kuo dabar gyvena, alsuoja aplinkiniai ir visuomenė. Norėsis pasidalinti savo mintimis su draugais, pažįstamais. Turbūt daug laiko praleisite socialiniuose tinkluose.

ŠAULYS

Šiandien galvosite ne apie pramogas, o apie darbus, pareigas. Galbūt kažko uoliai imsitės. Tokiu atveju vakare jausitės nusiplūkę ir paniurę. Rūpesčių gali sukelti sveikata.

OŽIARAGIS

Tikriausiai daug bendrausite internetu su žmonėmis, kurie jums ypač rūpi arba gali suteikti reikalingos informacijos. Jeigu reikia pasimokyti, nepalikite visko vakarui. Nors sugebėsite susikoncentruoti, laiko gali pritrūkti.

VANDENIS

Galimas konfliktas tarp idealų ir realybės. Įsivaizduojamus dalykus priimsite kaip tikrovę. Gali kilti pagunda veržtis į avantiūras. Regis, piniginė dėl to tik suplonės.

ŽUVYS

Šiandien galite sulaukti dėmesio ir iš bendraminčių, ir iš oponentų. Tai nebūtinai bus malonu. Regis, išeikvosite daug jėgų, stengdamiesi neišprovokuoti nesutarimų.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.