HOROSKOPAS lapkričio 23-iajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Užplūs prieštaringos mintys bei nuotaikos. Būsite linkę daug dirbti, kad negalvotumėte apie asmenines problemas. Gali pavykti papildomai užsidirbti arba susidoroti su kai kuriais šeiminiais rūpesčiais.

JAUTIS

Šiandien puikiai susivoksite situacijose, gebėsite susitarti dėl aktualių jums dalykų. Visgi turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus nejuokais įpareigos.

DVYNIAI

Aktyviai bendrausite ir tvarkysite su verslu ar nuosavybe susijusius reikalus. Pasirūpinkite garantijomis skolindami pinigus. Ir nesistebėkite, jeigu tą patį darys dalykiškas žmogus, su kuriuo turite finansinių, komercinių reikalų.

VĖŽYS

Norėsis aktyviau veikti profesijos srityje, versle, gauti daugiau erdvės saviraiškai. Tačiau teks paisyti kitų žmonių interesų bei norų, paisyti tam tikro eiliškumo ir taisyklių.

LIŪTAS

Jums norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti arba imtis nevisiškai legalių reikalų. Būtų gerai, kad šiandien galėtumėte išvengti viešo dėmesio ir aktyvios veiklos. Saugokite dokumentus, raktus.

MERGELĖ

Ši diena turėtų būti gana įdomi. Galite užmegzti reikšmingą pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos arba padrąsinimų. Regis, taps lengviau dirbti, bendrauti ir kreipti reikalus norima linkme.

SVARSTYKLĖS

Būsite gana praktiški, organizuoti, bet tuo pačiu stengsitės aprėpti ir gauti daugiau nei įmanoma. Galite sulaukti siūlymo keisti darbo vietą ar imtis papildomo darbo.

SKORPIONAS

Galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis, švietimo perspektyvomis ar pan. Galbūt leisitės kelionėn arba priimsite svečius iš užsienio. Pagalbos galite tikėtis iš specialistų.

ŠAULYS

Būsite nusiteikę kiek paišlaidauti galvodami apie savo ir artimųjų poreikius. Įvertinkite, ko iš tikrųjų reikia, o ko tiesiog nori jūsų akys. Susidėliokite prioritetus.

OŽIARAGIS

Būsite gana įsitempę, stengsitės kontroliuoti situaciją ir kitus žmones. Tikriausiai bus sunku riboti savo interesus, prisitaikyti, nusileisti. Visgi gebėsite tinkamai kalbėti ir ieškoti sprendimo.

VANDENIS

Darbo turėsite tiek, kad galbūt plūksitės iki vėlyvo vakaro. Kita vertus, tai gali pakenkti sveikatai. Nepersitempkite, nes visų pinigų per dieną neuždirbsite. Sveikata brangesnė už viską.

ŽUVYS

Tikriausiai šiandien panorėsite išbandyti savo jėgas ir išmonę. Viskas bus gerai, jeigu nepritrūks supratingumo, noro išgirsti ir suvokti kitų žmonių, ypač vaikų, jausmus, mintis.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.