HOROSKOPAS lapkričio 18-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jums labai aktuali gali būti piniginė, turtinė situacija, ir ji išties yra gana prieštaringa. Reikės sugebėti pasinaudoti netikėta galimybe užsidirbti, pasipelnyti, bet kartu nepažeisti kitų žmonių teisių ir interesų.

JAUTIS

Nuotaika bus nepastovi, priklausysite nuo kitų žmonių dėmesio ir požiūrio. Viskas bus paprasčiau, jeigu pasitikėsite savimi ir savo daromu įspūdžiu. Nepakenktų sakyti komplimentus, romantiškai intriguoti, užuot svaidžius „žaibus“.

DVYNIAI

Tikriausiai nerimą kels sveikata ir finansinė situacija, bendras nestabilumas ir įtampos. Būtų puiku, jei pagalvotumėte apie sveikesnę gyvenseną, organizmo stiprinimą.

VĖŽYS

Visa diena gali būti nervinga dėl neprognozuojamų situacijų, kai kurių aplinkinių elgesio. Visgi daug kam stiprų įspūdį darys jūsų žodžiai, empatija, žinios, gebėjimas organizuoti, įtikinti.

LIŪTAS

Tikriausiai sužinosite, kad galimos permainos srityse, susijusiose su darbu, karjera, vaikais, kūrybiniu projektu ar kt. Tai vers nerimauti. Be to, jūsų emocijas audrins patiriama kritika, nepageidaujama dėmesio raiška.

MERGELĖ

Tikėtinas kantrybės išbandymas dėl vaikų elgesio bei poreikių arba netikėtų incidentų kelyje. Visgi įmanomi sėkmės momentai. Gali ūgtelėti jūsų autoritetas, reikalingumas kitiems.

SVARSTYKLĖS

Šiandien jus ypač domins įvairios prekės, nuolaidos, akcijos, finansiniai reikalai. Kai kas seksis, o kai ką turėsite pripažinti jau praradę ar be reikalo išeikvoję.

SKORPIONAS

Prieštaringa diena, kintanti nuotaika. Kai kuriems žmonėms jausite stiprią simpatiją ir iš jų sulauksite tokio pat atsako. Deja, nepaliaujamai nervus gadins oponentai.

ŠAULYS

Kiek per daug darbų šiandien gali užgriūti iš visų pusių. Protarpiais jausitės benuleidžiantys rankas, nors svarbu kai ką laiku užbaigti. O ir sveikata pasigirti vargu ar galėtumėte.

OŽIARAGIS

Šiandien būsite nusiteikę kūrybingai padirbėti, nevengsite vilioti dominantį asmenį, bendrauti su vaikais. Visgi prieštaringai seksis su viešaisiais ryšiais, žiniasklaida, reklama, pedagogika susijusi veikla.

VANDENIS

Nenusivilsite, jeigu šiandien nepagailėsite pastangų dėl savo šeimos, namų, gyvenamos aplinkos. Lindimas į viešumą sukeltų problemų ir daug įtampos. Verčiau užsiimkite tuo, kas jums malonu ir nekenkia kitiems.

ŽUVYS

Pravartu skirti dėmesio savęs tobulinimui, ypač susijusiam su mokslu, komunikavimu, tarpusavio santykiais. Stenkitės empatiškai klausytis kitų ir juos suprasti. Svarbu gebėti pasinaudoti gauta informacija nepakenkiant tiems, kurie ją pateikė.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.