HOROSKOPAS lapkričio 17-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šią dieną geriausia būtų leisti ramiai, kasdieniškai. Nepersitempkite dirbdami, nekritikuokite kolegų netgi už akių. Jeigu norite pasilepinti, saikingai pasmaguriaukite.

JAUTIS

Kažkas jums kels didelį nerimą, vers abejoti tarpininkais, kirstis su oponentais. Verčiau kol kas nedarykite radikalių pakeitimų, nes impulsyvus elgesys ar sprendimas gali sukelti nelauktas pasekmes. Labiau prižiūrėkite vaikus.

DVYNIAI

Keistoka diena. Galima neįprasta būsena fizine ar psichine, dvasine prasme. Nerimo gali kelti sveikata, augantys reikalavimai bei intrigos darbe. Saugokitės infekcijų, traumų.

VĖŽYS

Tikriausiai šiandien paaiškės, kad tai, ką planavote, realiai yra sunkiai įgyvendinama be didelio bendraminčių palaikymo. Kita vertus, jums neblogai seksis visuomeninė ir kūrybinė veikla. Saugokite nuo pavojų vaikus.

LIŪTAS

Regis, neišvengsite įtampos profesiniuose ir asmeniniuose santykiuose, aštrios kritikos ar nemalonaus viešo dėmesio. Gali būti, kad asmuo, žadėjęs paramą ar tarpininkavimą, elgsis neprognozuojamai.

MERGELĖ

Šiandien dėl kažko bus labai lengva susikompromituoti. Svarbu objektyviai suvokti tiesą, išlikti sąžiningiems ir nesileisti įtraukiamiems į aferas. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS

Finansinių problemų neišspręsite, jeigu plauksite pasroviui ar ieškosite daugiau nei nusipelnėte. Stenkitės neišlaidauti, nepasiduokite nesaikingo vartojimo manijai.

SKORPIONAS

Sunkiai seksis tvarkyti aktualius reikalus. Galite susidurti su nenumatytu priešiškumu, opozicija, aršia konkurencija. Galbūt patirsite žalą ar teks mokėti baudą. Įmanomos rimtos traumos. Pasisaugokite.

ŠAULYS

Šiandien ypač saugokite sveikatą, nes ji lengvai pažeidžiama. Darbe gali kilti kliūčių bandant kažką užbaigti, gauti reikalingos informacijos ar pan. Atsargiai elkitės su technika, gyvūnais, venkite skubos.

OŽIARAGIS

Gali būti priminti kai kurie jūsų pažadai arba padarytos klaidos, avantiūros. Darbų ir problemų sūkuryje nepamirškite savo vaikų. Jiems reikia didesnio dėmesio bei priežiūros.

VANDENIS

Šiandieninė jūsų nuotaikų kaita visus stebins. Galimos įvairios pretenzijos, iššūkiai. Kuo mažiau bendrausite, tuo bus mažiau nemalonumų. Pasisaugokite traumų.

ŽUVYS

Galite išgirsti žinią, kuri pakirs pasitikėjimą artimu žmogumi ar jūsų santykiais. Kontroliuokite savo elgesį, žodžius. Būkite labai apdairūs, jei teks teikti interviu. Atsargiai kelyje.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.