HOROSKOPAS lapkričio 15-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Tikriausiai atsigaus ir jūsų kūnas, ir dvasia. Lengvai rasite bendrą kalbą su aplinkiniais, o jie pastebės jūsų privalumus. Visgi bus nemažai demagogijos, nenuoširdumo. Pasistenkite neapsigauti vertindami gautus pasiūlymus.

JAUTIS

Šiandieną visur laikykitės saiko, nepersidirbkite, nesiveržkite į viešumą ir neskleiskite apkalbų. Galbūt patirsite išgyvenimų, susijusių su karjera, sveikata, santykiais.

DVYNIAI

Regis, būsite nusiteikę naujiems darbams, darbo interviu, kolektyviniams susibūrimams. Teisingai įvertinkite savo galimybes ir kompetencijas. Pagal galimybes nevenkite būti įvykių sūkuryje ir rodyti profesinį bei visuomeninį aktyvumą.

VĖŽYS

Dalyvavimas viešuose renginiuose, konferencijose atneš naudos, patyrimo, pažinčių. Dalykiniai pasitarimai, politiniai debatai jus vargins ar net bus nemalonūs, tačiau rezultatyvūs. Išlaidų gali pareikalauti vaikų poreikiai.

LIŪTAS

Norėsis įveikti kilusius iššūkius. Galbūt ruošiatės kelionei, renginiui, egzaminui ar pristatymui. Tokiu atveju laukia stiprūs įspūdžiai ir daug demagogijos. Jūsų kompetencija erzins oponentus, konkurentus. Netgi partneriai gali elgtis veidmainiškai.

MERGELĖ

Finansiniai ar verslo reikalai tikriausiai suteiks gerų vilčių. Galbūt kažkas sugrąžins skolą arba jūs pagaliau nusimesite skolos naštą. Galite užmegzti pažintį.

SVARSTYKLĖS

Šiandien neišsisuksite nuo intensyvaus bendravimo. Iš jūsų bus tikimasi konkrečios paramos, tarpininkavimo ar bendradarbiavimo. Už komplimentų gali slypėti savanaudiški motyvai.

SKORPIONAS

Darbas vysis darbą. Nors energijos lyg ir užteks, vakare nesijausite gerai, jeigu teks padirbėti. Galbūt norėsis skirti dėmesį šeimai arba nerimausite dėl kažkieno sveikatos.

ŠAULYS

Ši diena žada įspūdžių ir gal net romantikos. Regis, klausysite savo vidinio balso, nekreipdami dėmesio į tai, ką kiti gali pagalvoti dėl jūsų požiūrio ar nemotyvuotai keičiamų planų.

OŽIARAGIS

Šiandien geriau seksis, jeigu pasitikėsite savo jėgomis. Nuoširdžiai bendraukite su aplinkiniais, o ypač su šeimos nariais. Tai padės jums atsipalaiduoti.

VANDENIS

Ši diena pasižymės pokalbių bei komentarų gausa. Bus ir nenuoširdumo, ir demagogijos. Galite teikti arba imti interviu, laikyti egzaminą, rašyti straipsnį. Gana lengva pakenkti savo reputacijai.

ŽUVYS

Gana sėkmingai judės reikalai, susiję su verslu, nuosavybe, komfortu. Turbūt suprasite, kad savo gyvenime galite kai ką pakeisti į geresnę pusę. Galite gauti lengvatą ar nuolaidą.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.