HOROSKOPAS lapkričio 13-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien galite ramiai atsidėti meditacijoms, svajonėms ir menui. Tiesa, sustiprėjusi intuicija gali pasitarnauti ir kitose srityse. Visgi venkite avantiūrų, svaigalų, nepasikliaukite sukčiais. Saugokite sveikatą.

JAUTIS

Nuotaiką skaidrins susitikimai su žmonėmis, kurie toleruoja, priima jūsų pažiūras, keistenybes, pomėgius. Visgi įtampos sukels nekorektiški ginčai. Neaštrinkite situacijos atviru oponavimu ar erzinimu.

DVYNIAI

Šiandien gali atsirasti darbų, kurių visiškai nesinorės imtis, bet išsisukti bus beveik neįmanoma. Arba negalėsite išvengti viešo dėmesio. Mažiau reaguokite į apkalbas, tačiau atviro šmeižto netoleruokite.

VĖŽYS

Šiandien dairysitės ko nors nekasdieniško, bėgsite nuo rutinos. Galima kelionė į renginį, varžybas, įdomi ekskursija, paroda ar kt. O galbūt tiesiog įniksite į rimtas knygas ar internetą ir ilgai ten užsibūsite.

LIŪTAS

Diena bus gana nerami, jeigu daug tikitės iš partnerio arba esate nuo jo finansiškai priklausomi. Vertėtų apdairiai elgtis su pinigais, nuosavybe. Skolindami pinigus, vertingus daiktus, protingai apsidrauskite.

MERGELĖ

Nesureikšminkite savo norų bei įsivaizdavimų, stenkitės būti supratingi, bet tuo pačiu neleiskite, kad jumis manipuliuotų. Subtiliai kurkite šiltus santykius. Venkite rizikos kelyje.

SVARSTYKLĖS

Pasistenkite išlikti sveiki ir optimistiški. Tuomet pavyks nuveikti tai, ką planavote. Mažinkite vartotojiškumą, neišlaidaukite. Šiandien nerekomenduojama ragauti neįprastus patiekalus bei gėrimus.

SKORPIONAS

Nusimato intriguojami pasiūlymai, provokuojamos situacijos. Leisdamiesi į nuotykius pagalvokite apie pasekmes, kad užsimiršę nenueitumėte per toli. Nieko gero, jei antroji pusė parodys jums duris ar įsivelsite į dvigubą žaidimą.

ŠAULYS

Diena bus ne tokia maloni, kaip tikitės. Staiga galite pasijusti pervargę, išsieikvoję. Namų atmosfera atpalaiduos tik tuo atveju, jeigu galite sau leisti nieko rimto neveikti ir niekuo nesirūpinti.

OŽIARAGIS

Galite tikėtis įdomių kontaktų, susitikimų. Galbūt vyksite į neįprastą renginį. Būsite nusiteikę ir nuotykiams, romantikai, diskusijoms. Netgi kritika atrodys nebaisi. To, kas jus žeidžia, sugebėsite „negirdėti“.

VANDENIS

Jums rūpės reikalai, kurie duoda arba atima nemažai pinigų. Galite ieškoti būdų, kaip naudingiau ką nors parduoti, išnuomoti ir pan. Neapsigaukite. Būtinas ypatingas taktas bendraujant, nes neatsargiu žodžiu galite pakenkti sau ar kitam.

ŽUVYS

Nekaip jausitės, jeigu pasirodys, kad kažkokios jūsų pastangos nuėjo niekais arba atnešė ne tokias pasekmes, kokių tikėjotės. Kita vertus, seksis nesavanaudiškos veiklos, dvasinės praktikos. Atsargiai kelyje.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.