HOROSKOPAS gruodžio 4-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien galite būti pakviesti į kultūrinį renginį, pristatymą ar ekskursiją. Arba patiems teks ką nors organizuoti, kur nors kitus vežti. Galbūt iš to pasipelnysite, tačiau ne tiek, kiek tikitės. Saugokitės sukčių ir infekcijų.

JAUTIS

Norėdami pasipuikuoti, nepersistenkite – nesaikingumas, veidmainiavimas ar pataikavimas duos priešingą efektą. Derėtų pasitelkti psichologinę įžvalgą ir saiką.

DVYNIAI

Regis, jums neduos ramybės neatliktos pareigos arba santykiai su partneriu, sutuoktiniu. Pamėginkite susitaikyti su pastarojo trūkumais ir reikalavimais. Nenumokite ranka į vaikų problemas.

VĖŽYS

Regis, imsitės ūkinių darbų, namų ruošos, grožio ir sveikatos procedūrų. Galite sulaukti įdomių patarimų. Visgi ne visi svetimi „receptai“ tiks jums. Apdairiai atsirinkite, kad nepakenktų.

LIŪTAS

Būsite nusiteikę nuotykiams, romantikai. Ši diena gali patikrinti jūsų jausmus artimųjų, vaikų ir patinkančio asmens atžvilgiu. Turbūt teks kažko atsisakyti kitų labui arba keisti planus.

MERGELĖ

Puoselėkite šeimos židinį, ryšius su giminaičiais. Nepriekaištaukite artimiesiems, kad jie sugriovė kokias nors jūsų iliuzijas savo atvirumu, pastabomis ar gilesne patirtimi. Saugokitės vagių, sukčių.

SVARSTYKLĖS

Šiandien svarbu girdėti tai, ką kalba artimos aplinkos žmonės, bei galvoti, ką sakote jiems. Žodžiai gali žeisti, gali apgauti. Verčiau tegul šiandien jie džiugina. Tik nepraraskite saiko žadėdami. Saugokitės vagių, apsinuodijimo.

SKORPIONAS

Gali kilti ūpas vaikščioti po prekyvietes, apsipirkinėti. Apdairiai rinkitės perkamus vertingus daiktus, dovanas, kad neliktumėte nusivylę savo pasirinkimu bei išlaidomis.

ŠAULYS

Su aplinkiniais stenkitės elgtis kuo šilčiau, nes kitaip neatsikratysite įtampos bei perduosite ją kitiems. Jeigu dienos nepradėsite kaprizais ir nepabaigsite melu, ji bus nebloga. Saugokitės vagysčių, apgaulių.

OŽIARAGIS

Šiandien būsite labai nepraktiški, tačiau gana meniški ir meditatyvūs. Regis, jus domins įvairios paslaptys, ezoterinės tiesos, sąmonės praplėtimo būdai ir pan. Bet kokie kvaišalai atneštų negatyvių padarinių.

VANDENIS

Šiandien stenkitės būti su tais, kurie jumyse žadina geriausius jausmus – meilę, draugiškumą. Bendravimas su senais bičiuliais padės atgauti pusiausvyrą, objektyviau įvertinti save bei situaciją. Visgi nebūkite tikri, kad kiti neveidmainiauja.

ŽUVYS

Tikriausiai ne vien poilsis ir pramogos jums bus galvoje. Rūpės įvairūs darbai. Nebūkite ambicingi bendraudami, ypač su antrąja puse, partneriu, antraip pastarasis ims elgtis nenuoširdžiai, gali meluoti ar nutylėti tai, kas svarbu.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.