HOROSKOPAS gruodžio 31-ajai, penktadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Jūs mintimis, svajonėmis, o galbūt ir fiziškai lėksite tolyn nuo įprastų namų pasidairyti po pasaulį ar viešnagėn į kitą miestą. O galbūt bendrausite su pasauliu internetu. Jei visgi kažkur vyksite, nepraraskite atsargumo kelyje.

JAUTIS

Ši para ramybės nežada. Saugokite savo ir kitų sveikatą, vertingus daiktus, pinigus. Per daug neišlaidaukite. Impulsyvus elgesys, neatsargumas kelyje bei su pirotechnika gali sukelti rimtų problemų.

DVYNIAI

Šiandien svarbu nelikti vienumoje tarp keturių sienų. Tai jus slėgtų. Jeigu turite gyvenimo partnerį, Naujuosius švęskite su juo kartu. Būkite kuo dėmesingesni vienas kitam, o vakare labai pasistenkite išvengti konflikto.

VĖŽYS

Šiandien būsite darbštūs ir noriai plūksitės savo ūkyje, virtuvėje ar pan. Kita vertus, lengvai pažeidžiama sveikata, todėl nenumokite ranka į keistus fizinius pojūčius. Vakare turite ypatingai saugotis traumų.

LIŪTAS

Nuo pat ryto galvosite apie pramogas, vaikus. Vaikus galbūt vesite į šventinius renginius, čiuožyklą ar kitas sportines atrakcijas. Vakaras taip pat žada vaikų klegesį arba aistringą vakarėlį su mylimu žmogumi. Saugokite vaikus nuo traumų.

MERGELĖ

Geriausia būtų šiuos Naujuosius sutikti jaukiuose namuose su savo šeima, augintiniais. Arba aplankyti senelius, gimines. Jeigu esate užsienyje, pajusite ypač stiprų namų ilgesį. Saugokitės gaisro, buitinių ir kitokių traumų.

SVARSTYKLĖS

Ši diena žada daug pokalbių, o galbūt ir realių susitikimų su seniai matytais draugais, giminaičiais, broliais ar sesėmis. Būste nusiteikę svečiuotis ir priimti svečius. Vakare pavojai tykos kelyje ar netgi kieme.

SKORPIONAS

Būsite nusiteikę gurmaniškai leisti šį vakarą, todėl gaminsite ar pirksite nekasdieniškus gardumynus. Galbūt ieškosite įdomių prekių, bandysite realizuoti gautus dovanų kuponus ar kt. Vakare norėsis ypatingo komforto.

ŠAULYS

Labai priklausysite nuo savo nuotaikų kaitos bei aplinkinių skleidžiamų energijų. Jautrumas, įžvalgumas sustiprės, tačiau energijos galite išeikvoti labai daug, pasiduodami įvairiems impulsams. Pasisaugokite traumų, agresijos.

OŽIARAGIS

Regis, būsite pasyviai nusiteikę. Teks prisiversti, jeigu turite eiti į šurmulingą vietą, masinį susibūrimą ar pan. Labiau džiugintų jauki ramybė. Organizmas lengvai pažeidžiamas, todėl itin saugokite sveikatą, venkite svaigalų.

VANDENIS

Jums patiktų švęsti Naujuosius su draugų kompanija ar šiaip žmonių šurmulyje. Regis, vienišam būti šį vakarą jums neteks ir bet kuriuo atveju atsiras pašnekovų. Galite užmegzti naują pažintį.

ŽUVYS

Jeigu šiandien jums yra darbo diena ar para, tuomet didelio džiaugsmo nejusite. Kita vertus, gali pavykti neblogai užsidirbti. Regis, šį vakarą jums norėsis būti dėmesio centre. Pasistenkite neišprovokuoti viešo skandalo. Saugokitės traumų, ugnies.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.