HOROSKOPAS gruodžio 27-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien aktyviai bendrausite, drumsite aplinkinių ramybę, skatinsite juos vienaip ar kitaip į jus reaguoti. Regis, savo pasieksite. Jūsų požiūris, interesai bus įvertinti.

JAUTIS

Jums neblogai seksis, jeigu gerai jaučiatės. Dirbti arba tvarkyti savo aplinką, namus atrodys nesunku. Regis, kiek pasikeis požiūris į augintinių priežiūrą ir poreikius.

DVYNIAI

Neblogų idėjų gali kilti, jeigu ruošiatės atnaujinti baldus, keisti įvaizdį ar pirkti modernius daiktus vaikams. Pastaruosius galite vestis į renginius ar sugalvoti kokią atrakciją.

VĖŽYS

Jeigu jums dar nereikia aktyviai pulti į darbus, tai visa diena turėtų būti nebloga. Patiks rūpintis artimaisiais, dailinti savo namus, virtuvėje kurti gardžius patiekalus.

LIŪTAS

Šiandien nesėdėsite sudėję rankų ir uoliai darbuositės, ypač rašikliu, klaviatūra ir liežuviu. Gali gimti neblogas straipsnis ar komentaras. Aktualiu reikalu pravartu įsiklausyti į specialistų rekomendacijas.

MERGELĖ

Jūsų pastangos užsidirbti, gauti naudos duos neblogus rezultatus. Būsite linkę surizikuoti dėl tolesnės pažangos. Jums neabejingas asmuo gali nustebinti savo pasirinktu būdu parodyti dėmesį.

SVARSTYKLĖS

Nuo pat ryto emociškai provokuosite mylimą žmogų, partnerį atkreipti į jus dėmesį, atskleisti jausmus. Derėtų atsižvelgti į situaciją ir netrukdyti, jeigu dominantis asmuo yra užsiėmęs, skuba ir t. t.

SKORPIONAS

Diena bus geresnė, jeigu neskleisite negatyvių emocijų ir neregsite intrigų. Kita vertus, šalia geros įžvalgos jums prireiks vidinės stiprybės atsilaikyti prieš kitų spendžiamus spąstus, klastas, skleidžiamas melagienas.

ŠAULYS

Būsite linkę bendrauti, lankyti dominančius renginius, planuoti veiklos ar asmeninio gyvenimo permainas. Regis, atsidursite šurmulingoje aplinkoje, kolektyve. Galite gauti dovanų.

OŽIARAGIS

Tai gali būti aktyvi, pareigų kupina diena. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida ar su reiklia socialinių tinklų publika. Išgirsite intriguojamų naujienų.

VANDENIS

Lydės neramus jaudulys, jeigu ruošiatės kelionei, renginiui, interviu ar egzaminui. Gali nustebinti naujienos iš toli esančių pažįstamų. Būsite linkę taikytis prie naujovių.

ŽUVYS

Sustiprės interesas pinigams arba meilei. Tikriausiai tai nepakenks, nes padės jums palankiai susiderėti dėl nuolaidų prekėms arba dėl atlygio už paslaugą, tarpininkavimą ir kt.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.