HOROSKOPAS gruodžio 1-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Pravartu tvarkyti teisinius, tarpininkavimo, bendradarbiavimo reikalus, bet reikia būti atidiems. Sudarydami sutartis gerai išanalizuokite jų sąlygas. Neignoruokite antrosios pusės nuomonės bei interesų.

JAUTIS

Aktyvi diena ir tikrai neverta sėdėti sudėjus rankas, nes galima atsikratyti dalies senų rūpesčių. Santykiai su artimu žmogumi pagerės, jeigu būsite pakankamai dėmesingi ir nesavanaudiški. Kitu atveju gresia aštroki nesutarimai.

DVYNIAI

Iš ryto bus daugiau optimizmo, protinio imlumo, kūrybingumo, o popiet labiau seksis ūkiniai, praktiniai reikalai. Popietė nekokia sveikatai. Labiau saugokite save ir kitus.

VĖŽYS

Rytas bus kupinas šeiminių aktualijų. Neblogai suksitės tose srityse, kurios jums kasdieniškos ir įprastos. Popiet darysis vis smagiau, norėsis meilės, pramogų. Smagu su jumis bus ir vaikams.

LIŪTAS

Iš ryto jausite didelį poreikį bendrauti, judėti, kaupti ir skleisti informaciją. Popiet jūsų dėmesio pareikalaus šeima, artimųjų reikalai. Viską jautriai imsite į širdį.

MERGELĖ

Ši diena turėtų būti produktyvi. Galimas neblogas sandoris, naudingi apsipirkimai ar pardavimai. Visgi labiau seksis iki pietų nei popiet, kai ims trukdyti plepūs, nerimastingi žmonės.

SVARSTYKLĖS

Būsite nusiteikę apmąstymams, kūrybai. Popiet jau visas mintis užvaldys materialinės gerovės, dovanų, pinigų bei stabilumo klausimai. Neblogai seksis dirbti darbus, reikalaujančius verslumo ar apskaičiavimų.

SKORPIONAS

Iš ryto daugiau svajosite nei realiai veiksite, todėl popiet teks skubėti. Tai kainuos šiek tiek nervų. Tikriausiai aplinkiniams nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti anksčiau susidarytų planų ar nuostatų.

ŠAULYS

Gausūs rytiniai kontaktai jus praturtins reikalingomis smulkmenomis, naudinga informacija. Popiet gali paaiškėti, kad ne viskas atitinka faktus. Vis labiau norėsis nuošalumo, ramybės.

OŽIARAGIS

Rimtam darbui skirkite pirmąjį pusdienį, nes būsite darbštūs, pareigingi. Regis, neišvengsite kontaktų su senais pažįstamais ir draugais. Pastariesiems skirkite vakarą, jeigu tik turite atliekamo laisvalaikio.

VANDENIS

Aktyviai darbuositės, jeigu jūsų veikla susijusi su užsieniu, aukštuoju mokslu, teise, kultūra, politika. Turėsite galimybių pademonstruoti kompetenciją, principingumą.

ŽUVYS

Tikriausiai teks konsultuotis su specialistais, skubiai tvarkyti finansinius ar verslo reikalus. Tačiau per didelį polėkį gali stabdyti pinigų ar laiko stoka. Būkite kuklesni ir nesistenkite padaryti daugiau nei šiuo metu galite.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.