HOROSKOPAS birželio 9-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Norėdami pademonstruoti, kaip gerai esate informuoti vienu ar kitu klausimu, galite taip įnikti į ne savo reikalus, kad prisidarysite rūpesčių. Neviršykite greičio kelyje.

JAUTIS

Nepirkite, neimkite to, kas jums primygtinai siūloma. Asmenys, nestokojantys iškalbos, gali mėginti jus sugundyti abejotinam reikalui. Pagalvokite, ar iš tiesų jums tai reikalinga.

DVYNIAI

Šiandien pravartu nuodugniai įvertinti savo galimybes, jėgas, lėšas. Tegul situacija savaime subręsta. Impulsyvumas, neatsargumas gali sukelti problemų.

VĖŽYS

Pagalvokite apie savo siekių realumą ir įvertinkite finansines bei kitas galimybes. Jeigu sumanėte kur nors išvykti ir tokiu būdu pabėgti nuo problemų, jos tarsi šešėlis seks iš paskos. Galite gauti klastingą pasiūlymą, patirti keistą spaudimą.

LIŪTAS

Jeigu jau atostogaujate, tuomet nekils problemų. Daug bendravimo, dėmesio. O jeigu dirbate, tai pasistenkite, kad dėl neplanuotų kontaktų, reikalų nenukentėtų tiesioginės jūsų pareigos.

MERGELĖ

Daug darbo, įtampos. Tai ypač patirs tie iš jūsų, kurie „netilpo į terminus“, o yra būtina užbaigti tai, kas pradėta. Neatliktas įsipareigojimas gali sukelti problemų.

SVARSTYKLĖS

Šiandien gali tekti kažkur toliau vykti poilsio ar darbo reikalais, arba rūpintis atvykusiais iš kitur. Tačiau daugiausiai jėgų išeikvosite mokymuisi, jeigu ruošiatės egzaminui, mokslinio darbo gynimui.

SKORPIONAS

Jums nestigs įžvalgumo, apsukrumo. Visgi dar nederėtų startuoti su naujovėmis, reformomis. Tačiau galite reikalauti kompensacijų, draudimo išmokos ar pan. Laiku sumokėkite mokesčius.

ŠAULYS

Gali kilti įtarimų dėl žmonių, kurie jums daro vienokią ar kitokią įtaką. Galbūt pamatysite, kad jie klysta labiau nei tikėjotės. Pasitikėjimo krizė didins vidinį nerimą.

OŽIARAGIS

Protingai spręskite profesines bei kitas problemas. Jeigu kils idėja keisti darbą ar politinę partiją, neskubėkite nešti pareiškimo. Venkite užgaulaus kritikavimo, o ir patys neskubėkite įsižeisti. Saugokite sveikatą.

VANDENIS

Jums gali būti aktualu užbaigti kūrybinį projektą, sutvarkyti su augančia karta susijusius reikalus, dokumentus, pateikti ataskaitas. Regis, labiausiai nerimausite dėl savo vaikų.

ŽUVYS

Nors stengsitės atrodyti pareigingi ir reikalingi darbe, namuose ar visuomenėje, viskas gali pakrypti atvirkščiai. Regis, kai ką sugadinsite, sutrikdysite ar sukelsite nereikalingą įtampą.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *