HOROSKOPAS birželio 7-ajai, pirmadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Galite sulaukti pageidaujamos pagalbos, informacijos, pirkti reikalingas prekes ar paslaugas, tartis dėl nuomos, kredito. Mokėsite pasinaudoti užuominomis, intuityviai jausite, kas būtų naudinga.

JAUTIS

Šiandien nuo pat ryto trykšite išmone, originalumu, sąmoju. Visgi konservatyvūs žmonės jus griežtai kritikuos ir nenorės priimti jokių siūlymų ar iniciatyvų.

DVYNIAI

Geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus. Būsite nusiteikę ramiai siekti savo planinių tikslų, todėl dėl kitų spaudimo, intrigų ir melo galite pasijusti nekaip.

VĖŽYS

Galite tekti spręsti gana sudėtingas problemas. Norint sėkmės, būtinas lankstus bendravimo stilius, apsukrumas. Vakare turėtumėte atrasti įdomių užsiėmimų ir bendraminčių.

LIŪTAS

Jūsų darbotvarkę gali staiga pakoreguoti nenumatytas įvykis ar darbdavys. Pasitelkite kantrybę, nesileiskite išmušami iš pusiausvyros. Senų pažiūrų oponentai džiaugsis bet kokiu jūsų nesusivaldymu.

MERGELĖ

Mintys suksis apie tai, kaip norėtumėte kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką, susitaikyti su jums svarbiu asmeniu ar pan. Gali būti aktualu pratęsti sutartis, ruoštis egzaminams.

SVARSTYKLĖS

Šiuo metu būsite išradingi, panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales. Susikaupę spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais. Galite mėginti įgyvendinti originalų sumanymą.

SKORPIONAS

Neprognozuojamų reakcijų galite sulaukti iš partnerių ir oponentų. Regis, naujoviškumas aršiai susigrums su atgyvenusiomis dogmomis, o jūs būsite nelinkę laviruoti. Konformizmas mažai tikėtinas.

ŠAULYS

Nebijokite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jeigu teks padirbėti daugiau už kitus. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti savo finansinę padėtį ar gyvenimo sąlygas. Labiau saugokite sveikatą. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS

Vaikų užgaidos ir poreikiai iš pradžių tik nustebins, o ilgiau pagalvojus, paskaičiavus – nuliūdins. Regis, nesitikėjote papildomų išlaidų ir rūpesčių.

VANDENIS

Šeimos nario arba jūsų dirglumas gali persiduoti visiems aplinkiniams. Popiet turėtumėte labiau atsipalaiduoti, ypač jei galėsite būti savo namuose, sodyboje.

ŽUVYS

Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, reklamos. Galimi techniniai interesai, kuriuos įgyvendinti padės draugas ar giminaitis. Plėsis ir visuomeniniai ryšiai. Galbūt apsispręsite dėl kokios nors išvykos, viešnagės.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *