HOROSKOPAS birželio 19-ajai, šeštadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Reikės pasistengti, kad rastumėte raktą į artimų žmonių širdis. Santykiai bus geresni, jei sugebėsite suprasti vieni kitus, susitarti dėl šeiminių pareigų, bendro laisvalaikio. Svarbu elgtis taikiai, draugiškai.

JAUTIS

Kalbos suksis apie sveikatą, mitybą, ūkinius reikalus. Galbūt mėginsite namuose įvesti nepriekaištingą tvarką. Metas gerinti gyvenimo sąlygas, sveikiau maitintis.

DVYNIAI

Jeigu pavyks užglaistyti kai kurias finansines spragas, jums iš karto palengvės. Tikėtinos pramogos, kurios nemažai kainuos, tačiau suteiks džiaugsmo jums ar jūsų vaikams. Tikėtina sėkmė sporto, kūrybos srityse.

VĖŽYS

Norite ar nenorite, tai bus bendravimo diena. Jeigu stengsitės atsiriboti ir elgsitės savanaudiškai, jūsų nesupras artimieji. Galbūt dėl kažkokios priežasties imsite kitaip žvelgti į žmones, kurie anksčiau kėlė nepasitikėjimą.

LIŪTAS

Jums vertėtų mesti iš galvos rūpesčius, ambicijas ir tiesiog pasidžiaugti dar viena puikia diena. Užsiimkite tuo, kam ilgai negalėjote rasti laiko, nors ir norėjosi.

MERGELĖ

Su kitų pagalba kažką svarbaus galite nuspręsti turtiniuose, piniginiuose reikaluose. Galbūt nutarsite kažką pirkti, parduoti, įkeisti. Mokėkite pasinaudoti gerais patarimais.

SVARSTYKLĖS

Gali atsirasti nenumatytų išlaidų namų ar verslo reikmėms. Regis, teks apsispręsti, kas naudingiau ir patogiau, jeigu teks pirkti apdailos medžiagas, komforto prekes, tęsti ar pradėti remontą.

SKORPIONAS

Galimi keistoki sumanymai, planai. Šiandien patys sau galite padaryti slaptą atradimą. Jus praturtins meditacijos, filosofiniai apmąstymai. Labiau saugokite sveikatą.

ŠAULYS

Šiandien būsite žvalūs ir sąmojingi, o tai teigiamai veiks aplinkinius, užtikrins jūsų ir jų sėkmę. Sulauksite dėmesio ir pagalbos iš draugų ir netgi mažai pažįstamų asmenų.

OŽIARAGIS

Būsite labai aktyvūs ir galite nerti į kažkokią veiklą. Jeigu gebėsite kitus suprasti, toleruoti, pateisinti, šiandieniai pokalbiai nenuvils nei jūsų, nei pašnekovų.

VANDENIS

Šiandien norėsis ištrūkti toliau nuo namų. O jeigu reikia mokytis, tai stengsitės sukaupti reikiamų žinių, išsinagrinėti dominančią temą, klausimą. Galbūt pavyks susisiekti su nusimanančiu asmeniu, kad jums padėtų.

ŽUVYS

Puikiai orientuositės kitų žmonių psichologijoje, jausmuose. Gera įžvalga ir apdairumas padės nesuklysti renkantis prekes. Galbūt išsispręs senas skolos klausimas.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *