HOROSKOPAS birželio 17-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Nesistenkite visko tempti vieni, jeigu užsiimate išsamiu namų, sodybos ar darbo vietos tvarkymu. Dalinkitės pareigomis su šalia esančiais, tarkitės dėl išlaidų. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus.

JAUTIS

Tikriausiai šiandien patirsite ypatingų emocinių impulsų. Galite leistis į lengvabūdišką avantiūrą, ką nors vilioti, flirtuoti. Turėtų pagerėti santykiai su vaikais.

DVYNIAI

Trokšite geresnių sąlygų, komforto, patogumų. Galbūt kažką pertvarkinėsite. Tai gali kainuoti daugiau, nei apskaičiavote iš anksto. Pasisaugokite sukčių.

VĖŽYS

Savo energiją nukreipkite į darbą, mokslą ar kūrybą, o ne į tuščius ginčus, ambicijų demonstravimą. Nuo to priklausys, kaip pakryps pokalbis, turėsiantis įtakos jūsų autoritetui.

LIŪTAS

Aiškės finansinės perspektyvos, galėsite numatyti, kaip racionaliau panaudoti turimas lėšas. Regis, jums kils ūpas šį bei tą nusipirkti, atsinaujinti. O galbūt rūpinsitės dovana kažkam, kas jums išties rūpi.

MERGELĖ

Tai gali būti naujų galimybių diena, kai po ilgų pastangų ims ryškėti perspektyvos. Viskas taip trapu, kad lengva sugadinti. Saugokitės klastų, vagysčių, apsinuodijimo.

SVARSTYKLĖS

Gana neutrali diena – kaip pasiklosite, taip išsimiegosite. Nelabai tiktų imtis intensyvios veiklos. Pasisaugokite, kad dėl alkoholio ar netinkamų produktų, vaistų vartojimo nekiltų problemų.

SKORPIONAS

Šiandien teigiamai veiksite aplinkinius ir jie – jus. Žadinsite draugiškumo bei solidarumo jausmus. Verta pamėginti atnaujinti jums svarbius santykius, jeigu jie neseniai patyrė krizę.

ŠAULYS

Jeigu būtina, šiandien tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl leidimų, oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Bus nelengva, tačiau naudokitės tomis progomis, kurios įmanomos.

OŽIARAGIS

Šiandien ypač aktualūs gali būti su išsilavinimu, studijomis, įstatymais, kelionėmis susiję reikalai. Galbūt nustebins kolega ar pažįstamas iš užsienio.

VANDENIS

Šiandien ne viskas džiugins. Galbūt kažkas primins negrąžintą skolą, paprašys paslaugos, kurią gana keblu suteikti. Galite įsigyti brokuotą daiktą, dėl jo aiškintis ir pan.

ŽUVYS

Jūsų nuotaikos ir emocijos bus labai nepastovios. Neleiskite, kad sąmonę užvaldytų nepagrįsti įtarimai, pavydas. Tai prasti palydovai, norint išsaugoti santykius.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *