HOROSKOPAS birželio 16-ajai, trečiadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Pasinaudokite polėkiu šį tą keisti, jeigu norite įsidarbinti ar nuveikti kažką, kam anksčiau negalėjote pasiryžti. Peržvelkite mitybos įpročius, gyvenimo būdą.

JAUTIS

Augs jūsų kūrybinės galios, tačiau nestigs ir avantiūrizmo. Vienas susitikimas ir pokalbis gali būti kažkuo reikšmingas, naudingas. Gali užsimegzti perspektyvi draugystė.

DVYNIAI

Teks šiek tiek pasukti galvą ir pakoreguoti veiksmų planą, antraip negalėsite pasiekti tikslo. Nevenkite išmokti naujų dalykų – tai jums pravers. Raskite laiko artimiesiems.

VĖŽYS

Šiandien nusimato daug teisybės paieškų, diskusijų. Noriai bendrausite su aplinkiniais, atnaujinsite senas ir megsite naujas pažintis. Tačiau konkretų susitarimą vargu ar pasieksite taip greitai, kaip norėtųsi.

LIŪTAS

Regis, šiandien įsigysite planuotą prekę, sudarysite kontraktą. Galite gauti pasiūlymą, kuriam sunku atsispirti. Įmanomas netikėtas laimėjimas arba praradimas, kuris išeis į naudą.

MERGELĖ

Būsite gana neramūs. Galimas nesusikalbėjimas, kuris išmuš jus iš pusiausvyros. Jeigu norite to išvengti, nesileiskite į nesibaigiančius ginčus bei tiesos paieškas.

SVARSTYKLĖS

Įdėmiai stebėsite, kas vyksta aplink jus, tačiau iniciatyvos beveik nerodysite. Tikriausiai tai geriau, negu ją rodytumėte dirbtinai ar kalbėtumėte apie tai, ko neišmanote.

SKORPIONAS

Diena darbinga, kupina idėjų, polėkio. Palanku derėtis, demonstruoti pasiekimus, privalumus. Regis, bus įmanoma sulaukti įvertinimo, susitarti dėl abipusiai naudingų dalykų, projektų.

ŠAULYS

Šiandieną aplinkybės privers jus labiau surimtėti, susirūpinti dalykinėmis problemomis. Pravartu iš savęs reikalauti ne mažiau nei iš kitų. Jeigu iš peties padirbėsite, labiau save gerbsite ir rezultatai nenuvils.

OŽIARAGIS

Gali būti, kad šiandien įsivelsite į ginčus teisiniais, etiniais klausimais. Tikėtini kontaktai su užsieniečiais, įtakingais veikėjais. Daug laiko ar išlaidų gali pareikalauti su mokslu, kelione susiję reikalai.

VANDENIS

Nors stengsitės būti optimistai, bet vienu metu pasijusite nelabai maloniai, nes teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų. Galbūt išleisite pinigų vertingiems daiktams, užsiėmimams.

ŽUVYS

Regis, sulauksite daugiau dėmesio ir reakcijų. Visgi vargu, ar verta pasitikėti žmonėmis, tvirtinančiais, kad jie gali išspręsti kitų problemas. Tuščios kalbos mažai kam padėjo.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *