HOROSKOPAS birželio 15-ajai, antradieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Yra tikimybė, kad bus realizuotas troškimas, susijęs su kūryba, sportu, turizmu, vaikais, žaidimais ar pan. Regis, dėmesio nepagailės patinkantis asmuo.

JAUTIS

Ši diena jums gali būti nelengva dėl tam tikrų dilemų. Regis, negalėsite pasirinkti, kurį požiūrį palaikyti, arba kaip su juo nesutinkant, išlaikyti gerus santykius.

DVYNIAI

Padaugės bendravimo su įvairiais žmonėmis. Tai išblaškys įprastą rutiną, pagyvins gyvenimo ritmą. Galėsite pasimėgauti gamtos ar geros draugijos teikiama palaima.

VĖŽYS

Tikėtina, kad tapsite dosnūs savo mylimiems žmonėms, vaikams, norėsis puoštis, džiuginti kitus. Galbūt pagaliau imsitės tvarkyti namų ūkio, žemės, paveldėjimo, kitus nuosavybės reikalus.

LIŪTAS

Būsite emocionalūs ir galite nesusivaldyti išgirdę oponentų ar priešiškų asmenų įžeidimus, įvairias insinuacijas. Kita vertus, sulauksite ir puikaus palaikymo, populiarumo tarp bendraminčių.

MERGELĖ

Galima nauda per labdarą, socialinę rūpybą, nelegalią veiklą, meną. Tačiau galite kažko siekti ir vedami nerealių norų. Galbūt kursite sunkiai įgyvendinamus planus.

SVARSTYKLĖS

Ši diena skatins reikštis socialiniuose tinkluose, kolektyve ir pan. Tai gali atimti kiek per daug laiko iš jūsų darbotvarkės ir laisvalaikio su šeima, vaikais.

SKORPIONAS

Įtampos nestigs, situacija nedžiugins. Kita vertus, turėtumėte gebėti pasinaudoti savo stiprybėmis ir atsispirti priešiškoms provokacijoms. Svetimi pavyzdžiai gali įkvėpti pasitikėjimo savimi.

ŠAULYS

Nusimato įvykių, keliančių su ateitimi susijusias iliuzijas. Galbūt gausite žinių, susijusių su mokslo, juridinėmis ar politinėmis aktualijomis. Būkite aktyvūs. Jeigu turite galimybę, bendraukite, keliaukite, sportuokite.

OŽIARAGIS

Šiandien susimąstysite apie naujas perspektyvas. Galbūt tai paskatins gautas dalykinis pasiūlymas arba sutikto pažįstamo pasiekimai. Pasistenkite gerai sutarti su kolegomis, partneriais. Nuo to priklauso, ką gausite ir ką prarasite.

VANDENIS

Tikėtinas stiprus poreikis su kažkuo labiau suartėti, užmegzti ar nutraukti partnerystės ryšius, tuoktis ar skirtis. Pagalvokite, kaip išvengti susipriešinimo ar jį sumažinti. Be kitų palaikymo dabar ir ateityje pasieksite kur kas mažiau.

ŽUVYS

Atlikus neatidėliotinus darbus, derėtų pagalvoti apie kokybišką poilsį, apie sveikatai ir grožiui naudingas procedūras. Tiktų koreguoti gyvenimo būdą, pradėti rimčiau mankštintis, daugiau judėti, vaikščioti pėsčiomis, važinėti dviračiu.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *