HOROSKOPAS lapkričio 25-ajai, ketvirtadieniui

Horoskopas

Kviečiame praskleisti paslapties šydą ir paskaityti, ką Jums pranašauja šiandienos horoskopas.

AVINAS

Šiandien sustiprės jūsų jausmingumas, seksualumas. Būsite linkę pasiduoti pagundoms, nors jausite, kad tai jums gali nemažai kainuoti. Tikėtini nenumatyti įvykiai, todėl svarbu vengti rizikos. Saugokite vaikus.

JAUTIS

Esama situacija gali sukelti įtampos, nepasitenkinimo. Galite leistis į abejotiną avantiūrą. Jeigu tokiu būdu mėginsite atkeršyti kažkokiam žmogui, tai tikslas gali būti pasiektas, bet kaina – per didelė

DVYNIAI

Ši diena nardins jus į svetimus bei globalius rūpesčius. Nepamirškite ir savęs, susivokite, ko jums patiems reikia. Stenkitės suprantamai pasiaiškinti kitiems dėl savo pasirinkimo imtis kažkokio veiksmo arba jo nesiimti.

VĖŽYS

Šiandien kasdieninių pareigų našta neatrodys sunki, noriai imsitės įvairių darbų, reikalų. Palanku parodyti iniciatyvą, jeigu žinote, ko norite. Tačiau kai kurios pagundos, kurioms sunku atsispirti, gali daug kainuoti. Saugokite vaikus.

LIŪTAS

Nerami diena. Jums stigs stabilumo, nervins netikėtumai, o jų net ir namuose atsiras po darbų. Neįprastas artimo žmogaus poelgis gali jus išmušti iš vėžių.

MERGELĖ

Šiandien ypač pasirūpinkite savo saugumu ir sveikata bei galvokite, ką kalbate. Neapsikraukite svetimomis problemomis, ypač jei jums ir patiems nesaldu. Gresia avarinės situacijos, atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS

Šiandien jums labai daug reikš kolektyvo požiūris į jus. Nesinorės girdėti kritikos, trokšite palaikymo. Galite išgirsti pasiūlymų. Tačiau tuo pasinaudoti trukdys išankstinės nuostatos ar įsipareigojimai. Vakare galimas netikėtas nuostolis.

SKORPIONAS

Neturėsite progos atsipūsti nuo darbų ir įtampos. Vargins bendravimas su neprognozuojamais veikėjais, nepamatuotas aplinkinių reiklumas, kuris gali itin nemaloniai žeisti.

ŠAULYS

Jeigu turite išvykti, gali būti atidėtas skrydis arba patys kažkur vėluosite, keisite planus. Nekokia diena sveikatai ir tai ypač pajusite vakare. Venkite stresų, neįprasto maisto bei neišbandytų vaistų, svaigalų. Kelyje laikykitės taisyklių.

OŽIARAGIS

Finansinių nesklandumų galite išvengti, jeigu patys jų neprovokuosite. Tačiau tikėtina, kad abejotinos pagundos, nevykę pasisakymai, keisti eksperimentai sujauks ramybę ir stabilumą.

VANDENIS

Šiandien būkite atsargūs, nes kai kurie jūsų poelgiai gali atnešti netikėtų pasekmių. Tvarkydami reikalus, veldamiesi į santykius galite rimtai įsipareigoti arba susikompromituoti.

ŽUVYS

Ši diena nelengva. Darbo krūvis nemažės ir tai kels įtampą, juolab, kad darbui gali trukdyti sveikatos sutrikimas arba vėluojanti informacija, siunta ir pan. Teks tam tikra prasme įveikti save, savo ydingus įpročius ar inerciją.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.