Ką apie jūsų sveikatą, ne tik būdą pasako veidą vagojančios linijos?

Kiekviena raukšlelė turi savo reikšmę… sveikatai

Moteris Sveikata

Ką apie jūsų sveikatą, ne tik būdą pasako veidą vagojančios linijos?

Visų mūsų veido bruožai skirtingi. Yra tokių jo dalių, kurios net identiškiems dvyniams nesutampa. Iš tikrųjų tai neturėtų labai stebinti, juk kiekvienas esame individuali asmenybė su savu būdu bei likimu, tai ir atsispindi mūsų išvaizdoje.

Šis ryšys tarp žmogaus charakterio ir jo atspindžio veidrodyje įvairių sričių specialistus intriguoja jau seniai. Taip pat sudaro terpę visokiausioms hipotezėms atsirasti. Turbūt esate girdėję, kad žmonės stambiomis putliomis lūpomis yra labai aistringi? Arba kad siauros lūpos neva simbolizuoja užsispyrimą ir sunkų būdą?

Teigiama, kad panašūs dalykai užrašyti mūsų veide ir jų nenuslėpti. Tačiau tai anaiptol ne trūkumas: išmokus skaityti aplinkinių žmonių veidus, galima daug sužinoti apie jų asmenybes ir net sveikatos būklę.

Štai ką, pavyzdžiui, galima išskaityti iš raukšlių mūsų veide.

Horizontalios linijos ant kaktos

Jeigu jūs patys ar kas nors iš jūsų pažįstamų turi dvi tris tokias linijas kaktos viduryje, tai byloja apie rūpesčių ir nerimo naštą. Tačiau vadinamosios rūpesčio raukšlės taip pat gali reikšti, jog vartojate per daug cukraus, riebalų arba jūsų organizme susikaupė per daug skysčių. Tad jei pastebėjote kaktoje išryškėjusias horizontalias raukšles, pasitikrinkite sveikatą.

Vertikalios linijos tarp antakių

Turbūt esate pastebėję, kad jos dažniausiai pasirodo susiraukus – paniurus ar giliai susimąsčius. Tačiau yra žmonių, kuriems tokios raukšlės ir nesiraukant aiškiai matyti. O kai kuriems išvis išryškėja tik viena – dešinioji arba kairioji vertikali linija. „Dešininė“ raukšlė tokiu atveju gali reikšti bėdas dėl kepenų, „kairinė“ įspėja, jog galbūt esama problemų dėl blužnies. Pastebėjus, jog raukšlės tarp antakių nevienodos ar kuo nors išsiskiria, nepakenktų geriau pasirūpinti sveikata.

Horizontali linija ant nosies

Jei tokia gili linija įsirėžusi jūsų nosies viršuje (jos dalyje tarp akių), tai gali reikšti, jog turite polinkį į tam tikras alergines reakcijas. Tačiau yra ir dar viena – beje, gerokai įdomesnė, – šios raukšlės atsiradimo priežasčių interpretacija: mažas seksualinis apetitas.

Smulkios raukšlelės išoriniuose akių kampučiuose

Visi žinome, kad jos išryškėja su amžiumi – ir su kiekvienais metais tik gilėja. Taip yra dėl to, kad šios raukšlės susijusios su mūsų rega, taigi žmonės, kurie jų turi, greičiausiai negali pasigirti puikia rega. Bet jeigu matote kuo puikiausiai, o raukšlės vis tiek yra, vertėtų dėl viso pikto pasitikrinti kepenis.

Pabrinkę arba pajuodę paakiai

Tai viena iš dažniausių veido odos problemų šiuolaikinėje visuomenėje. Dėl jos būname linkę kaltinti nuovargį, neišsimiegojimą ar net artėjančią senatvę, nors amžius čia iš tikrųjų niekuo dėtas. Problemų dėl paakių turi ir daugybė visai ne dėl miego stygiaus, o dėl organizme susikaupusių nereikalingų skysčių. Taip pat tai gali būti prastos kraujotakos ženklas. Vienas būdų atsikratyti užtinusių, pajuodusių paakių – pradėti vartoti mažiau druskos, kavos ir, jei tik pajėgsite, gerti vien gryną vandenį (bet kuriuo atveju gerti kuo daugiau vandens būtų tik į sveikatą).

Raukšlės ant skruostų

Yra mūsų veide sričių, kuriose raukšlių atsiradimo tikimybė beveik prilygsta nuliui – bent jau iki 70 metų. Tačiau net ir garbiame amžiuje skruostai susiraukšlėja toli gražu ne visiems. Bet jeigu raukšlės vis dėlto išvagojo jūsų skruostus, gali būti, jog turite virškinimo sistemos bėdų arba jums užsikimšo sinusai. Tiek vienu, tiek kitu atveju gerai būtų išsiaiškinti, kas vyksta.

Raudonas nosies galiukas

Niekam nesinori būti Kalėdų Seniu kiaurus metus, bet daugybei žmonių tenka – net ir šiltu oru bei nevartojant nė lašo alkoholio. Dažniausiai paaiškėja, kad jeigu žmogui be jokios akivaizdžios priežasties parausta nosies galiukas, dėl to būna kalta sušlubavusi širdis. Arba jis paprasčiausiai persidirbo. Abiem atvejais geriausias receptas – pagaliau padaryti pertrauką nesibaigiančiuose darbuose ir atsikvėpti.

Itin ryškios „juoko linijos“

Kai kurie žmonės turi ypatingai gilias raukšles lūpų kampučiuose. Būtų gerai, jeigu jos atsirastų išties tik nuo to, kad labai daug juokiamės. Tačiau tokios raukšlės taip pat gali reikšti, jog esama kasos bėdų ar net vystosi diabetas. Kai kurie specialistai net sako, jog vertikalios odos linijos lūpų kampučiuose yra įspėjimas apie reprodukcinės sistemos problemas.

Vertikalios raukšlės virš lūpos

Tokios raukšlelės virš viršutinės lūpos – gana retas reiškinys. Bet jei esate tarp tų, išskirtinių, didelė tikimybė, jog rūkote, taigi galite turėti plaučių sveikatos bėdų. Arba, kaip horizontalios linijos ant nosies atveju, jūsų nedidelis libido.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *