Ar patikėsite, kad nepriekaištingos odos paslaptis gali glūdėti jūsų Zodiako ženkle?

12 patarimų odai pagal Zodiaką

Grožis Įvairenybės

Ar patikėsite, kad nepriekaištingos odos paslaptis gali glūdėti jūsų Zodiako ženkle?

Viena britė astrologė įsitikinusi, kad ženklas, po kuriuo gimstame, lemia net tai, kaip turėtume puoselėti savo išvaizdą.

Lygi, sveika, kad net švyti veido oda – visų moterų siekis. Bet jei vienoms iš mūsų pakanka tik brūkštelėti per skruostus drėkinamuoju kremu, kad tai taptų tikrove, kitoms tenka gerokai pavargti ir religingai laikytis kasdienių grožio apeigų. Kas lemia tokius skirtumus?

Jei tikėsime astrologe Stela Haid, mūsų išvaizda yra, vaizdžiai tariant, mūsų Zodiako ženklo rankose. Esą kiekvieno iš dvylikos ženklų atstovas turi savų, tik jam būdingų specifinių bruožų, prie kurių būtina derinti ir odos priežiūros priemones bei metodus. Netikite? Pirmiau perskaitykite tai.

AVINAS

JŪS esate Ugnies ženklas, taigi paprastai nenustygstate vietoje: nuolat judate, visada kažkuo užsiėmusios… Laiko tinkamam grožio režimui ir odos priežiūrai paprasčiausiai nelieka. Galite tik pasvajoti apie pasilepinimą karštoje vonioje – jūsų kasdienybė dušas. O ir jame praleidžiate vos kelias minutes. Net šampūnas, kurį naudojate, yra „du viename“ tipo – iškart su kondicionieriumi, kad nesugaištumėte nė vienos papildomos akimirkos. Tad ką jau kalbėti apie veido odą. Gerai, jei turite galimybę perbraukti ją makiažą šalinančiomis servetėlėmis, kurios iškart ir valo, ir tonizuoja, ir drėkina. Jei pasiseka, dar tenka ir šlakelis kremo – universalaus, žinoma, žadančio pašalinti iškart visus odos trūkumus ir artėjančios senatvės požymius.

TURĖTUMĖTE sulėtinti tempą. Rinkitės kosmetikos produktus, kurie veiksmingi, o ne padeda sutaupyti laiko. Kai kurios drėgnos servetėlės veidui valyti tiesiog perstumia ant odos susikaupusius nešvarumus iš vienos vietos į kitą, užuot juos pašalinusios. Gerkite daugiau vandens. Jūsų ženklo žmonės yra linkę į galvos skausmus greičiausiai dėl to, jog būna per daug užimti, kad prisimintų vartoti pakankamai skysčių. Nepamirškite atsipalaiduoti – pilkšva sudribusi oda yra ir streso požymis. Praleisti pusdienį SPA kažin ar pasiryšite, tad pasistenkite bent užsisakyti masažą.

JAUTIS

JŪS jausmingos, bet praktiškos ir nepasižymite lakia vaizduote. Be to, esate taip pratusios prie rutinos, kad nežinia koks kataklizmas turėtų nutikti, jog atsisakytumėte savo kasdienių grožio procedūrų. Šio ženklo moterys naudoja tik laiko patikrintus ir joms žinomus kosmetikos produktus ir niekada jokiomis aplinkybėmis neatsisako 8 valandų miego bei negaili pinigų brangiausiems losjonams.

TURĖTUMĖTE išplėsti akiratį. Galbūt tonikai ir kremai, kuriuos naudojate jau N metų, tikrai jums puikiai tinka. Tačiau šiuolaikinė kosmetikos pramonė sparčiai pažengė į priekį, atsirado naujų, sudėtingesnių formulių, tad kodėl nepaeksperimentavus? Ir pradėkite pagaliau pirkti produktus, skirtus brandesnei odai. Jeigu vis dar naudojate tą patį drėkinamąjį kremą, kaip paauglystėje, greičiausiai nebegaunate iš jo tiek naudos, kiek galėtumėte, nes per tą laiką jūsų oda neišvengiamai pasikeitė.

DVYNIAI

JŪS žavingos ir mokančios bendrauti, taigi žinote, kaip svarbu yra gerai atrodyti bei neatsilikti nuo mados. Jūsų ženklui būdingas smalsumas, tad vonios kambaryje greičiausiai esate sukaupusios visą kolekciją inovatyviausių kosmetikos pramonės gaminių. Gaila tik, ilgai terliotis su jais ir apsunkinti save grožio ritualais nemėgstate, todėl paprastai vietoj riebaus losjono odai renkatės lengvą purškiamą aliejų.

TURĖTUMĖTE liautis kankinti veidą kiekvienu nauju rinkoje pasirodančiu kremu. Atsirinkite pagaliau, nuo kurių produktų jūsų oda išties atrodo gražiau, ir juos naudokite. Kadangi Dvyniai mėgsta keliauti (atstumas ar kryptis jiems ne tiek svarbu, kiek pats judėjimas) nepamirškite visada turėti gero apsauginio kremo nuo saulės.

VĖŽYS

JŪS asmenybės, kurias valdo nepastovusis Mėnulis, taigi nuotaikų svyravimai jums žinomi ne iš nuogirdų. Jie neišvengiamai veikia ir jūsų grožio puoselėjimo įpročius. Štai, stojus pilnačiai, galite kiaurą dieną lepintis SPA, tačiau prabėgs pora savaičių, ir miegoti eisite net nepasivarginusios nusiprausti veido. Kadangi esate Vandens stichijos ženklas, jūsų kūnas paklūsta emocijoms. Deja, dažna to pasekmė būna dėmėta, nelygi, pabrinkusi oda – kaina, kurią mokate už prastą nuotaiką ir energijos trūkumą. Bet kai toji energija, priešingai – užplūsta it potvynio banga, mėgstate lepinti odą tirštais valomaisiais kremais ir aliejais, kad veidas švytėtų tikrąją šio žodžio prasme.

TURĖTUMĖTE labiau atsiduoti Mėnulio galioms. Be abejonės, pastebėjote, kad visi pokyčiai jūsų organizme labai priklauso nuo jo fazių ir menstruacijų ciklo. Taigi derinkite pagal juos ir grožio procedūras. Turėkite po ranka riebaus drėkinamojo kremo tiems atvejams, kai pajusite, jog oda visiškai išsausėjo, tačiau kitomis dienomis jį pamirškite. Kartais pakanka suvilgyti veidą vandeniu, kad atrodytumėte puikiai.

LIŪTAS

JŪS visada pasiruošusios kadrui stambiu planu tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Liūtės jaučiasi esančios karalienės, tad laiko pareiga džiuginti žmoniją savo nepriekaištinga išvada. O tai reiškia, kad griežtas grožio režimas jums yra būtinybė. Kas visai nebaisu, juk Liūtams, kaip ir visoms katėms, savęs puoselėjimas veikiau malonumas nei sunkus darbas. Prabangūs kosmetikos produktai – jūsų silpnybė. O jeigu juose dar yra aukso dulkių, tikrai neatsilaikysite nenusipirkusios.

TURĖTUMĖTE liautis piktnaudžiavusios dekoratyvine kosmetika. Makiažas, tinkantis kino žvaigždei, gerai atrodys tik kino ekrane, bet tikrame gyvenime pavers jus klounu. Ir dažniau prisiminkite, kad neprivalote nuolat būti karinės parengties. Jeigu kurią dieną ir „nulipsite nuo scenos“ – išeisite į gatvę nepasidažiusios, – nieko neatsitiks. Tiesiog suteiksite odai progą pailsėti.

MERGELĖ

JŪS labai rūpinatės savo sveikata, niekada nesiimate nieko naujo prieš tai nepasidomėjusios ir nepatyrinėjusios, tad ir jūsų grožio rutina greičiausiai gana sudėtinga. Jeigu produktas nėra hipoalerginis ir ekologiškas, turi parabenų ir kitų nepageidautinų ingredientų, prie Mergelės odos jis neprisilies. Bet jūs nedvejodamos mokėsite pinigus už žinomo gydytojo palaimintą kosmetiką. Paprastai didelė tikimybė, kad šio Zodiako ženklo moterys rankinėje visada nešiojasi dezinfekuojančias servetėlių arba skysčio.

TURĖTUMĖTE labiau atsipalaiduoti. Kartais nieko tokio pasimėgauti losjonu kūnui tik dėl to, kad jis nuostabiai kvepia ir suteikia odai malonaus švelnumo. Niekada negali žinoti – galbūt „beveislis“ produktas be jokių rekomendacijų jums tiks geriausiai? Pasirūpinkite, kad jūsų arsenale visada būtų purvo arba molio kaukių – jos tobulai tinka Žemės stichijos ženklams.

SVARSTYKLĖS

JŪS mėgstate visada atrodyti nepriekaištingai, tačiau dėl kitų priežasčių, nei Liūtės. Svarstyklėms tai savotiškas pareigybinis reikalavimas – gera išvaizda neatsiejama nuo jūsų darbo. Kadangi priklausote „svyruojančiam“ ženklui, prieš pirkdamos kosmetiką visada nuodugniai apgalvojate, kuris produktas jums tiktų geriausiai, tačiau niekaip negalėdamos apsispręsti susiperkate juos visus. O paskui stebitės, kodėl vonios lentynėlės lūžta nuo brangiausių losjonų ir serumų…

TURĖTUMĖTE naudoti produktus, tenkinančius visus jūsų poreikius. Svarstyklių ženklo žmonių oda paprastai būna nesubalansuota – kai kur riebi, kitur sausa, todėl pirmenybę teikite kosmetikai, sukurtai specialiai mišriai odai. Kadangi esate Oro stichijos ženklas, iš grožio procedūrų jums veiksmingiausia būtų deguonies terapija.

SKORPIONAS

JŪS privalote kontroliuoti viską, kas susiję su jūsų išvaizda. Todėl pareigingai valysitės makiažą ir drėkinsite odą net trečią valandą ryto leisgyvės parsiradusios iš vakarėlio. Nes tokios procedūros akimirksniu leidžia jums pasijusti gerai, pažadina jausmingumą (ypač jei kosmetika dvelkia egzotiškais aromatais). Deja, Skorpionas – į kraštutinumus linkęs ženklas, todėl kartais linkęs pernelyg įsijausti.

TURĖTUMĖTE mažiau save spausti. Turbūt retai šitą girdite – ne kiekvienas drąsuolis drįsta pasakyti Skorpionui, ką jam daryti, – todėl įsiklausykite. Nieko nenutiks, jei bent retkarčiais skausmingus cheminius veido valymus pakeisite švelnesniu veido masažu. Kas žino – jums gali ir patikti!

ŠAULYS

JŪS džiaugsmingos optimistės, pasiruošusios bet kokiems iššūkiams – taigi ir bet kokiems kosmetiniams išbandymams. Prasimušti bandantis naujokas gamintojas pristato savo kremą? Kodėl gi nenusipirkus ir jo neparėmus! Ties vienu produktu jūs ilgam neapsistojate, bet, kita vertus, nelabai ir turite laiko save popinti, todėl kasdieniai jūsų grožio ritualai trumpi ir konkretūs – nieko sudėtingo. Kadangi esate sportiškos asmenybės ir mėgstate leisti laiką lauke, bent apsirūpinkite apsauginio kremo nuo saulės ir lūpų balzamo atsargomis.

TURĖTUMĖTE pereiti prie ilgalaikio poveikio kosmetikos priemonių, nes juk pačios žinote, jog neišvengiamai pamiršite kuo nors pasitepti. Ir pasistenkite periodiškai atnaujinti ar pakeisti savo įvaizdį – kad primintumėte pasauliui, kokios gražios esate.

OŽIARAGIS

JŪS esate įpročių vergės, tad greičiausiai laikotės ir senovinio odos priežiūros modelio – nuvalyti, tonizuoti, sudrėkinti, – bei naudojate tik pigius produktus, nes jums atrodo absurdiška leisti pinigus tokiems niekams. Kaip ir švaistyti laiką.

TURĖTUMĖTE bent retkarčiais pasilepinti ir įsigyti prabangios kosmetikos. Ypač produktų su vitaminu D. Ožiaragio ženklas Zodiake valdo viską, kas susiję su kaulais, tad jei gimėte „raguotos“, greičiausiai galite didžiuotis dailiu sudėjimu ir tobulais skruostikauliais. O vitaminas D, kaip žinoma, padeda organizmui pasisavinti kalcį, dėl jo kaulai tampa dar tvirtesni ir sveikesni.

VANDENIS

JŪS vieni iš didžiausių ekscentrikų tarp visų ženklų. Mėgstate eksperimentuoti ir greičiausiai esate išbandžiusios pačias keisčiausias grožio procedūras (gal tik maudynių asilės piene dar ne). Viskas, kas nauja ar neįprasta, traukia Vandenius it medus bites. Tačiau lengvabūdėmis jūsų niekaip nepavadinsi: visi kosmetikos priemonių privalumai jums turi būti moksliškai pagrįsti, pačios irgi netingite patyrinėti to, kas jus domina.

TURĖTUMĖTE kruopščiau drėkinti odą. Esate Oro stichijos ženklas, ir kartais atrodo, kad gyvenate kitoje planetoje nei visi žmonės, tad nenuostabu, jog kartais per išsiblaškymą išsausinate odą. Taip pat atminkite, kad kiaurą dieną sėdėti ir svajoti nesveika kraujotakai, tad prisiverskite daugiau judėti ir rinkitės kosmetikos produktus su kraujotaką skatinančiais ingredientais (pavyzdžiui, gudobelės ekstraktu).

ŽUVYS

JŪS, kaip tikra žuvis, geriausiai jaučiatės vonioje. Mirkti joje – tai terapijos forma, ne šiaip būdas švarai palaikyti. Šio ženklo žmonės nepasižymi ryžtingumu, dėmesį geba sutelkti ne ilgiau, nei auksinė žuvelė, todėl Žuvies namuose visi užkampiai prikaišioti kosmetikos produktų. Deja, dalis jų nebetinkami naudoti, nes kažkada pamiršote užsukti dangtelį.

TURĖTUMĖTE pasidaryti inventorizaciją, išmesti viską, kas pasenę ir nereikalinga, ir išsirinkti vieną produktą. O tada naudotis tik juo ir griežtai pagal ant pakuotės nurodytą instrukciją, kad pagaliau pamatytumėte ir pajustumėte skirtumą. Žuvų ženklas „atsakingas“ už pėdas, todėl jo atstovams patariama reguliariai darytis pedikiūrą. Bei vartoti papildus su žuvų taukais – jie nepaprastai naudingi jūsų odai.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.