Jau penktadienį Rokiškio ir Zarasų apylinkėse nugriaudės penktą kartą organizuojamos „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos.

„Samsonas Rally Rokiškis“ tramplinai šiemet vėl ūgtelėjo: laukia įspūdingi šuoliai

Sportas

Jau penktadienį Rokiškio ir Zarasų apylinkėse nugriaudės penktą kartą organizuojamos „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos.

Greičio ruožuose žiūrovai vėl galės stebėti įspūdingus šuolius per tramplinus, kurie šiemet dar labiau ūgtelėjo.
„Samsonas Rally Rokiškis“ organizatorius Audrius Gimžauskas pasakoja, kad tramplinai yra neatsiejama šių varžybų dalis, todėl kasmet dedamos pastangos šias vietas išlaikyti patrauklias publikai ir tuo pačiu įnešti intrigos patiems dalyviams. Šiemet tramplinai tapo dar aukštesni ir automobiliai ore neabejotinai praleis dar daugiau laiko, taip džiugindami tiek publiką, tiek fotografus bei operatorius.
Pagrindiniu žiūrovų traukos objektu „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose visuomet būna vadinamasis Vaidoto Žalos tramplinas, kuriame 2017-aisiais metais jis pademonstravo reto grožio šuolį. Vaizdo įrašai su šiuo efektingu skrydžiu apskriejo internetą ir pasiekė net didžiausius užsienio naujienų portalus. Praėjusiais metais šį trampliną savo vardu pabandė perkrikštyti Giedrius Notkus, tačiau jam šuolis baigėsi griovyje šalia trasos.


Tačiau Audrius Gimžauskas tvirtina, kad ši vieta nėra vienintelė, kurioje „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose bus galima džiaugtis kvapą gniaužiančiais šuoliais, nes tramplinai ūgtelėjo ir kitur.
„Labai gražus ir tikrai efektingų vaizdų duosiantis tramplinas bus dešimtame-dvyliktame greičio ruože. Šiemet šis greičio ruožas vyks į kitą pusę nei ankstesniais metais. Tramplinas, kurį šiemet gerokai pakėlėme, bus po ilgos tiesiosios, todėl šuolių tikrai bus. Žiūrovams verta ten vykti ne tik todėl, kad čia bus įrengta žiūrovų zona, bet ir dėl labai patogaus privažiavimo prie šios vietos.
Ten privažiuoti galima keliais skirtingais keliais, o po šio greičio ruožo tikrai spėsite nuvykti ir prie Žalos tramplino į tryliktą-penkioliktą greičio ruožą. Juos skiria pora dešimčių kilometrų, o laiko bus apie valandą. Žalos tramplinas šiemet bus labai aukštas, labai sudėtingas, tai tie, kurie vis dar abejoja, ar važiuoti ten stebėti ralį, tikrai rekomenduoju. Planuodami savo dienotvarkę ralio metu tikrai į planus įtraukite ir šias vietas“, – sakė Audrius Gimžauskas.


Daugiau informacijos apie greičio ruožų vietas, žiūrovų zonas, starto laikus ir koordinates rasite organizatorių puslapyje www.samsonasrally.com bei ralio žurnale. Jį įsigyti bus galima ralio informacijos centre Rokiškyje bei prie greičio ruožų.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *