Paslaptys, glūdinčios skaičiuose. Ką iš tikrųjų reiškia jūsų buto numeris

Įvairenybės Namai

Numerologija – vienas iš trijų garsiausių pseudomokslų. Racionalūs išsilavinę žmonės ja netiki, kaip ir astrologija ar alchemija. Bet kai kelią perbėga juoda katė, net ir jie, pasitaiko, nusispjauna tris kartus per kairįjį petį.

Koks numeris, toks ir charakteris

Skaičiusieji Michailo Bulgakovo „Meistrą ir Margaritą“ turbūt prisimena, kad „prakeiktasis“ butas, kuriame Maskvoje apsistojo pats Šėtonas, buvo pažymėtas 50-uoju numeriu. Amerikietė numerologė Felicija Bender – žmogus, greičiausiai nė nenutuokiantis apie šį faktą, – pasakytų, jog toks būstas tinka nuotykius ir linksmybes mėgstantiems gyventojams. Ir būtų iš principo teisi.

Numerologė įsitikinusi, kad buto arba namo numeris daro tiesioginę įtaką gyvenimams žmonių, kuriems šie priklauso.

„Kiekvienas adresas – tai vibruojanti matrica, nulemianti namų charakterį“, – aiškina F. Bender. Ir teigia, kad, pasidomėjus tuo charakteriu, galima sužinoti, tinkamoje vietoje gyvenate ar ne.

Ekspertai, aišku, pataria stogą virš galvos rinktis pagal visai kitus kriterijus (pavyzdžiui, pasidomėti statybų kompanijos reputacija, jei tai naujas namas). Bet, turint laiko bei noro, galima į šį procesą pažvelgti kūrybiškiau. Patikėti, kad skaičiai ant buto durų turi mistinių galių, taigi gali būti tinkami arba, priešingai – nepalankūs. Svarbu tik pernelyg neįsijausti. Kad artimieji vieną dieną nerastų jūsų besiblaškančių po namus su virgule rankose.

Vieno skaičiaus galia

Jei bent kiek domėjotės, turbūt pastebėjote, jog numerologijoje įprasta didelius skaičius „sutraukinėti“ iki elementarių, vienaženklių. Kiekvienas taip gautas skaitmuo vienaip ar kitaip charakterizuoja žmogų arba kurį nors kitą objektą.

Namų ir butų durų numeriams taikoma ta pati taisyklė.

Kad išsiaiškintumėte savo būsto „charakterį“, reikia jo numerį paversti vienaženkliu skaičiumi. Daroma tai labai paprastai – sudedant. Tarkime, namo Nr. 32 aplinka savo gyventojus veiks lygiai taip pat, kaip ir namo Nr. 5, nes 3+2=5. Tą patį numerologai pasakytų ir apie butą Nr. 518, mat 5+1+8=14, o 1+4=5.

Beje, daugiabučių gyventojai, – nesivarginkite sumuoti savo namo numerio skaitmenų. Jie, anot F. Bender, bereikšmiai. Svarbiu numerologė laiko tik privačių namų numerius, o jeigu tokiame negyvenate, tuomet buto.

Jei prie numerio dar yra ir raidė – pavyzdžiui, 216A, jos skaitmeninę reikšmę irgi reikia pridėti prie bendros sumos. O raidžių reikšmės, F. Bender aiškinimu, yra tokios: 1 – tai A, J, S; 2 – B, K, T; 3 – C, L, U; 4 – D, M, V; 5 – E, N, W; 6 – F, O, X; 7 – G, P, Y; 8 – H, Q, Z; 9 – I, R.

Numerologė Felicija Bender tvirtina padedanti žmonėms per skaičius atrasti savo tikrąjį tikslą
bei kelią gyvenime.

Kas tinka vienišiams, netinka šeimoms

Ne paslaptis, kad skirtingose kultūrose tie patys skaičiai gali būti laikomi laimingais ir nelaimingais. Daugelyje pasaulio kraštų prasčiausią reputaciją turi 13 ir 666, tačiau Kinijoje labiausiai bijoma ketvertų, o Japonijoje vengiama devynetų.

Laimė, kad namams vienareikšmiškai blogo skaičiaus nėra – bent jau taip tikina numerologė F. Bender. Būsto numeris tiesiog nulemia jo būdą.

Štai būstas Nr. 1, amerikietės teigimu, – tai vieta, kur apsigyvenęs žmogus įgyja visišką nepriklausomybę. Tokiame bute ar name jausitės puikiai, jeigu jūsų prioritetai – karjera bei saviugda. Tai numeris žmonėms, nebijantiems vienatvės. O štai šeimyniškoms asmenybėms, trokštančioms namų jaukumo, jis visiškai netinka.

Namas Nr. 2 – priešingai, idealiai tinka poroms (turinčioms vaikų ir neturinčioms) ir geriausiems draugams, nusprendusiems tapti kambariokais. Tokio būsto tarsi ir sienos padeda sukurti tvirtą šeimos branduolį.

Išdykęs penketas

Yra numerologijoje vadinamųjų viršesnių, tobulų skaičių. 11 ir 22 – kaip tik iš tokių. Jie iki vienaženklių netrumpinami.

Namų Nr. 11 gyventojams, F. Bender tikinimu, turi nepaprastai sektis bet kokiuose reikaluose, bet ypač dvasiniame augime – numerologė tokius būstus vadina „nušvitimo namais“. Tiesa, priduria: sektis tai seksis, bet su sąlyga, jeigu padėsite ir kitiems žmonėms.

Trejetu pažymėtuose būstuose niekada netyla juokas. Jų gyventojai kupini optimizmo ir energijos. Tokiuose namuose lengva bendrauti, reikšti emocijas, užsiimti kūryba. Vienišiams jie netinka. Kaip ir žmonėms, mylintiems pinigus, – būstų Nr. 3 savininkams šie amžinai kažkokiu būdu slysta iš rankų.

Namas Nr. 4 – saugumą ir stabilumą vertinantiems gyventojams, kuriuos galima drąsiai vadinti konservatoriais. Jiems būstas padės sukurti šeimą, palaipsniui užauginti verslą, pamažu sukaupti kapitalą oriai senatvei, bet jis visiškai netiks nei linksmuoliams, nei „laisvoms sieloms“.

Su 22-uoju numeriu (kaip pamenate, tai irgi „tobulas“ skaičius) pažymėtais namais dar rimčiau. Čia puikiai jausis tik rašytojai, architektai bei kitų profesijų atstovai, plušantys tam, kad pagerintų gyvenimą aplinkiniams.

Nr. 5 – namai, kuriuose nenutyla vakarėliai, linksmybės ir nuolat kažkas vyksta. Jeigu ieškote ramybės, o ne nuotykių, toks būstas jums tikrai netiks. Planuojantiesiems sukurti šeimą ir visiems kartu žengti į šviesią, stabilią ateitį jame irgi nevertėtų apsigyventi.

„Penki – pertekliaus skaičius, – dėsto F. Bender. – Todėl tokių namų gyventojai ir jų svečiai gali piktnaudžiauti svaigalais, pernelyg daug valgyti.“

Bet jeigu jau pataikėte gyventi bute Nr.5, numerologė primygtinai pataria nepamiršti savidrausmės, antraip penketas gali priversti jus „nutrūkti nuo pavadžio“.

Idealistai iš 9-ojo buto

Šešetas F. Bender žinynuose – grožio ir auklėjimo skaičius. Tai namai, kuriuose ypač gera šeimoms su vaikais. Ir pirmiausia dėl to, kad gyvenantieji būste Nr. 6 jaučiasi saugūs. Nors esama ir trūkumų: šeimininkams gali būti sunku mėgautis gyvenimu dėl perdėto atsakomybės už aplinkinius jausmo bei savo pačių perfekcionizmo.

Savęs pažinimui, pamąstymams apie gyvenimą ir kontempliacijoms geriausiai tinka namai, pažymėti septynetu. Tai idealus būstas tiems, kurie yra pasinėrę į dvasinius ieškojimus, ir tragiškai netinkamas tiems, kas trokšta padaryti karjerą, užsidirbti pinigų. Butuose Nr. 7 su malonumu gyvens rašytojai, mokslininkai, dėstytojai, taip pat žmonės, nebijantys vienatvės.

8 – mėgstamas kinų skaičius. Numerologei F. Bender jis irgi patinka: sako, būstuose tokiu numeriu tinka gyventi visiems, kas siekia didelės finansinės sėkmės ir valdžios. Labai svarbu, kad šeimininkų prioritetu būtų pinigai, antraip nesijaus jaukiai savo pačių namuose.

Ir galiausiai devynetas. Skaičius, tinkamiausias tikriems humanistams ir žmonėms, visą savo gyvenimą atiduodantiems kitiems. Pasiaukojimas, atlaidumas, dvasingumas ir nė lašo egoizmo – taip galima būtų apibūdinti idealius būstų Nr. 9 gyventojus.

Apgauti numerologiją

Nekilnojamojo turto ekspertai visame pasaulyje turbūt pripažintų, jog sunkiausia būna parduoti namus ir butus, pažymėtus tryliktu numeriu. Ilgai tenka ieškoti pirkėjo ir objektams 666-uoju numeriu – daug kas žino biblines pranašystes, taigi susieja jį su „žvėries ženklu“ ir laiko Šėtono arba Antikristo skaičiumi.

Įdomu, jog, apklausų duomenimis, atsiranda vis daugiau pirkėjų, nusiteikusių prieš aštuonetus būsimajame adrese. Jie tikina, neva 8 – itin neigiamos auros skaičius, simbolizuojantis negatyvią energiją ir naikinimą.

Aišku, pasitaiko ir žmonių, nusiteikusių prieš su jokiais prietarais nesiejamus skaičius, kuriuos laiko sau asmeniškai nelaimingais. Tokiam pirkėjui ir 7-ojo buto gali nepavykti įsiūlyti. Bet dažniausiai pirkinio atsisakoma dėl gerokai praktiškesnių nei skaičiai priežasčių: prasto rajono, blogo susisiekimo ar pernelyg „linksmų“ kaimynų.

O numerologai tokiais atvejais labai kategoriški. Iš būsto, kurio numeris jums netinka, pataria tučtuojau kraustytis, kol dar galutinai nesusigadinote gyvenimo. Arba, blogiausiu atveju, pergudrauti skaičius.

„Jeigu namai nesuteikia jums tokios energijos, kokia jums reikalinga, – sako F. Bender, – tiesiog pakeiskite jų numerį į labiau tinkantį. Pritvirtinkite prie durų norimą skaičių iš vidinės pusės, ir viskas bus gerai.“

Tokiu būdu 32-o buto gyventojai, penketo „pasmerkti“ audringam būviui, gali lengvai atsidurti tylaus ir ramaus ketverto globoje, jei iš vidaus ant durų užrašys aštuonetą. 3+2+8=13, 1+3=4 – ir galas baliams!

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.