Osteochondrozė – tai ilgą laiką besiformuojanti liga, kuri pažeidžia tarpslankstelinius diskus, slankstelius bei juos supančias struktūras. Dažnai žmogus nejaučia besivystančios problemos, tačiau dėl ilgalaikių, užslėptų komplikacijų vystymosi, atsiranda komplikacijų lūžis į kurį kūnas pradeda reaguoti. Prasideda skausmai, raumenų atrofijos, vidaus organų veiklos sutrikimai.

Močiučių receptais – prieš osteochondrozę

Sveikata

Osteochondrozė – tai ilgą laiką besiformuojanti liga, kuri pažeidžia tarpslankstelinius diskus, slankstelius bei juos supančias struktūras. Dažnai žmogus nejaučia besivystančios problemos, tačiau dėl ilgalaikių, užslėptų komplikacijų vystymosi, atsiranda komplikacijų lūžis į kurį kūnas pradeda reaguoti. Prasideda skausmai, raumenų atrofijos, vidaus organų veiklos sutrikimai.

Dieta

Net užleistais ligos atvejais puikiai padeda ryžių dieta. Jos reikia laikytis 42 dienas, tačiau dieta nė kiek neišvargina, yra tausojanti ir labai naudinga.

Paimkite 6 pusės litro stiklainius, sunumeruokite ir į kiekvieną įberkite po 2 šaukštus ryžių. Užliekite juos vandeniu ir uždenkite stiklainius marle. Praėjus parai, iš stiklainio Nr. 1 nupilkite vandenį, ryžius sukrėskite į puodą ir užpilkite 0,5 litro verdančio vandens. Tada pavirkite dar 5 minutes ir suvalgykite pusryčiams.

Po pusryčių 4 valandas nieko nevalgykite ir negerkite. Paskui galėsite valgyti įprastą maistą.

Į pirmąjį stiklainį vėl įberkite 2 šaukštus ryžių, užpilkite vandeniu ir pastatykite už šeštojo stiklainio. Kituose stiklainiuose pakeiskite vandenį ir nuo šiol darykite tai kasdien visas 6 savaites.

Teigiama, kad tokia ryžių dieta ne tik padeda pašalinti iš organizmo susikaupusias druskas, bet ir atsikratyti antsvorio.

Vis dėlto, kad nenuvargintumėte inkstų, laikydamiesi ryžių dietos galite gerti bruknių lapų nuovirą ar antpilą.

Tepalai

Jų galima pasidaryti namuose iš šių žolelių mišinių:

  • kalendrų grūdeliai, beržų pumpurai, mėtos, kiaulpienių šaknys (lygiomis dalimis);
  • beržų pumpurai, rūgties gyvatžolės šaknys, jonažolė, drebulių pumpurai (lygiomis dalimis);
  • medetkų žiedai, vingiorykščių žiedai, mėtos, apynių spurgai, ugniažolės, eukaliptų lapai (lygiomis dalimis);
  • varnalėšų šaknys, mėtos, gysločių lapai, ramunėlių žiedai, pušų pumpurai, trispalvės našlaitės (lygiomis dalimis);
  • piliarožių šaknys, levandos, kraujažolės, asiūklių, kiaulpienių šaknys (lygiomis dalimis);
  • rūgties gyvatžolės šaknys, jonažolės, mėtos, pušų pumpurai, ugniažolės, eukaliptų lapai (lygiomis dalimis);
  • beržų pumpurai, mėtos, ramunėlių žiedai, pušų pumpurai (lygiomis dalimis);
  • varnalėšų šaknys, mėtos, ramunėlių žiedai, pušų pumpurai, trispalvės našlaitės, kiaulpienių šaknys (lygiomis dalimis).

Pasigaminti gydomąjį tepalą labai paprasta. 3 šaukštus susmulkinto į miltelius vaistažolių mišinio užpilkite 100 ml verdančio vandens ir 5 minutes pavirinkite ant silpnos ugnies nuolat maišydami. Tada sumaišykite su tirpytais kiaulių riebalais (arba alyvuogių aliejumi) ir sviestu – ir vieno, ir kito reikės po 75 g. Atvėsinkite ir laikykite šaldytuve. Osteochondrozės pažeistą vietą tepalu reikia trinti 3–5 minutes, o tada šiltai apvynioti. Procedūrą kartoti 3–4 kartus per parą.

Sergantiesiems osteochondroze padeda ir kompresai: odą reikia švelniai įtrinti tepalu, uždengti polietileno skiaute (idealu būtų ligos pažeistą vietą uždengti žaliais alyvų, šalavijų, mėtų ar melisų lapeliais ir po to 1–2 sluoksniais varnalėšų arba kopūstų lapų) ir tvirtai aprišti vilnoniu audiniu.

Vaško terapija

Į nedidelį puodą įpilkite 2 šaukštus aliejaus, pašildykite ir įmeskite į jį 3–4 g vaško, kad pradėtų tirpti. Kai vaškas visiškai išsilydys, nukaiskite puodą ir nesiliaukite maišę, kol jis virs į kremą panašią masę.

Šiuo kremu galima gydyti skaudančią ar surakintą nugarą. Po dešimties tokių procedūrų turėtumėte pajusti palengvėjimą. Beje, vaškas turtingas vitamino A.

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *