Seniai žinoma, jog imbiero šaknis – puikiausia priemonė riebalus deginančiam masažui. Reikia tik išmanyti tinkamiausias kombinacijas.

Imbierinė krosnis riebalams

Grožis Sveikata

Seniai žinoma, jog imbiero šaknis – puikiausia priemonė riebalus deginančiam masažui. Reikia tik išmanyti tinkamiausias kombinacijas.

Aišku, prieš pradedant burti įvairiausius mišinius, pirmiausia derėtų pasiruošti pagrindinį komponentą – džiovintos imbiero šaknies miltelių. Nors galima ir alternatyva – smulkiai tarkuotas šviežias imbieras.

Ką su kuo maišyti

Pats paprasčiausias būdas gauti naudos iš imbiero yra 3 šaukštus jo miltelių sumaišyti su bet kokiu natūraliu aliejumi. Geriausiai būtų alyvuogių arba persikų, bet jeigu tokių po ranka nėra, tiks ir paprastas saulėgrąžų.

Yra ir kiek įdomesnis variantas: 40 g imbiero, 3 šaukštai medaus, 1 šaukštas citrinų sulčių, 1 šaukštas aliejaus, 1 šaukštelis muskato riešuto. Pastarasis mišinys ne toks koncentruotas, todėl tinka ne tik ilgalaikiams įtrynimams, bet ir įvyniojimams.

Galiausiai dar yra ir toks receptas: 2 šaukštai imbiero, 0,5 stiklinės migdolų sviesto, 1 šaukštelis cinamono, 2 šaukštai kavos.

Kaip atlikti procedūras

Riebalus deginantis masažas su imbieru atliekamas intensyviais sukamaisiais judesiais, procedūros trukmė – 10 minučių. Turėtumėte justi gan nemenką deginimą – tai ženklas, jog viską darote teisingai. Jeigu aštrūs pojūčiai tampa nepakeliami, sutrumpinkite masažo laiką iki 5–6 minučių. O baigę kruopščiai nuplaukite odą dideliu kiekiu šilto vandens. Dar viena specialistų rekomendacija – nedaryti masažo plikomis rankomis, o naudoti specialią pirštinę.

Normali praktika – 1–2 tokios procedūros per savaitę.

Kodėl imbieras veiksmingas

Šioje pikantiško skonio šaknyje yra vertingų eterinių aliejų, pastebimai gerinančių kraujotaką (iš čia ir deginimo pojūtis). Kai kraujas cirkuliuoja intensyviau nei paprastai, organizmo „atsargai“ pasidėti poodiniai riebalai įtraukiami į natūralią medžiagų apykaitą, taigi palaipsniui išsiskirsto.

Tiesa, reikia būti realistams. Minėti mišiniai masažui su imbieru gana veiksmingi, bet ne taip kaip specialūs kosmetiniai kremai. Be to, namudinės priemonės nuo celiulito dažnai būna agresyvokos, taigi gali dirginti jautresnę odą (tokiu atveju ją nuraminsite paprastu drėkinamuoju kremu kūdikiams).

Susiję straipsniai


Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.